سمپاشی حشرات

سمپاشی حشرات

سمپاشی حشرات ، سوسک ، ساس، کک ، پشه از حشرات موذی می باشد که وجود آنها در خانه بسیار آزادهنده و ناخوشایند است.

سمپاشی حشرات از جمله کارهایی است که برای در امان ماندن از از شر موجودات باید انجام شود.

باشروع فصل گرما در ساختمان و یا حتی در داخل خانه ها شاهد حضور حشرات و جانوران موذی هستیم.

این جانوران موذی اغلب محیطی گرم و مرطوب را دوست دارند به همین دلیل حضورآنها را در حمام و یا دستشویی بیشتر خواهید دیدو البته ناگفته نماند که آشیزخانه نیز به دلیل وجود مواد غذایی مکان مورد علاقه آنها محسوب می شود.برای جلوگیری از ورود حشراتی چون مگس ، مورچه ، و یا سوسک و… بهتر است  همه سوراخ ها و درز های موجود در آشپرخانه را بپوشانید. برخی از افراد بر این باورند که  با استفاده از حشره کش ها می توان از شر این موجودات خلاص شد. اما این باوری غلط است چرا که ممکن است بطور موقت شما این موجودات را در خانه رویت نکنید با وجود لانه و محل زندگی ، حشرات مجدد تخم گذاری کرده و پدیدار می شوند. به همین دلیل با مشاهده اولین حشره موذی در خانه و یا ساختمان با شرکت سمپاشی معتبر تماس گرفته و درخواست سمپاشی ساختمان را نمایید. خلاص شدن از این جانوران موذی بهترین راه سمپاشی حشرات می باشد که شرکت سمپاشی این کار را به بهترین نحو برای شما انجام خواهند داد.

زمان مناسب برای سمپاشی حشرات

همانطور که می دانید حشرات موذی در فصل های پاییز و زمستان شروع به تخم گذاری می کنند و در نهایت با شروع فصل گرما از تخم خارج شده و در محیط پخش می شوند. به همین دلیل بهترین زمان برای سمپاشی در پاییز و زمستان است. البته لازم به ذکر است که برخی ای این جانوران موذی رمان تخم گذاری متفاوت تری را دارند به همین دلیل نمی توان بصورت مطمئن زمان دقیق را مشخص کرد.برخی از افراد این باوررا دارند که سمپاشی قبل از بیرون امدن حشرات از تخک بی فایده می باشد. در حالی که با سم پاشی این موجوادت را در نطفه نابود کردن خیلی بهتراز سمپاشی بعداز تکثیر آنها می باشد. چرا که ممکن است در برخی موارد مجبور به چندین بار سمپاشی نیاز باشد تا بطور کامل از بین بروند.

در محل زندگی و یا محل کار شما ممکن است علاوه بر حشراتی چون سوسک ریز ، سوسک کابینت ، موش  ، ساس نیز وجود داشته باشد. ساس حشره ایی است که در چوب زندگی می کند که به همین دلیل به ساسا تختوابی معروف می باشد.

برای سمپاشی حشرات موذی بهتراست از یک شرکت معتبر سمپاشی درخواست کمک کنید تا با دانش و تخصص کافی این کار را انجام دهند .چراکه در زمان سمپاشی باید نکاتی مهم رعایت شود که اگر برخلاف آن باشد سبب مسمومیت و در برخی موارد سمپاشی موجب مرگ و میر می شود.

نکات قابل توجه در سمپاشی

همانطور که می دانید سمپاشی بخش های مختلف چون سمپاشی منزل ، و یا سمپاشی اماکن اداری از حساسیت های بسیار برخوردار است. چرا که اگر به صورت نادرست صورت گیرد ممکن است سلامتی افراد تهدید شود. به همین دلیل می بایست قبل از انجام عمل سمپاشی نکات مهمی که در ذیل ذکر شده است را در نظر بگیرید.

1_ درابتدای شرع کار باید سم مناسب برای سمپاشی را تهیه نمایید.

امروزه در بازار سموم بسیار وجود دارد . به همین دلیل برای اینکه بتوانید بهترین نوع سم را خریداری کنید که سلامتی را به خطر نیندازد باید از کارشناس متخصص یک شرکت سمپاشی کمک و مشاوره بگیرید. بطور مثال اگر هدف سمپاشی ساختمان و یا منزل می باشد باید از کارشناس سمپاشی خانگی مشاوره بگیرید.

شرکت سبز پوشان آریا  با سالها تجربه و در اختیار داشتن افراد متخصص و مجرب در زمینه سمپاشی ساس ، سمپاشی سوسک و طراحی فضای سبز حیاط و… آماده ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم جهت انجام سمپاشی به شما عزیزان می باشد.

2- انتخاب بهترین و مناسب ترین زمان برای سمپاشی

بیشتر افراد فکر می کنند زمان مناسب سمپاشی با شروع فصل گرما که حشرات موذی زیاد می شوند، است. در حالی که کارشناسان متخصص معتقداند که بهترین زمان قبل از رشد و تکثیر حشرات موذی می باشد. حشرات و جانوران موذی در پاییز و زمستان شروع به تخم ریزی کرده و در فصل گرما از تخم خارج می شوند . به همین دلیل بهترین زمان برای سمپاشی در پاییز و زمستان می باشد . وقتی حشرات در نطفه هستند اگر سمپاشی صورت گیرید قبل از رشد نابود می شوند و البته لازم است بدانید که در با سمپاشی قبل از رشد و تکثیر حشرات تاثیر سمپاشی نیز بیشتر است . اگر سمپاشی بعداز تکثیر این جانوران انجام شود تاثیر بسیار کمی خواهد داشت و در برخی موارد باید چندین مرتبه اینکار انجام شود.

سمپاشی حشرات - هزینه سمپاشی حشرات

نکته :

همه حشرات شرایط زندگی و فعالیت یکسانی ندارند. و متخصصین معتقداند که سمپاشی زمانی تاثیر گذار خواهد بود که حشرات و جانوران فعالیت مکتری دارند.  به همین منظور باید در سمپاشی این را در نظر گرفت بطور مثال سوسک ها حشراتی هستند که در طول روز فعالیت بیشتری دارند بنابراین باید سمپاشی این حشره در شب و یا غروب باشد. حشراتی مانند کک  و یا ساس که شب ها فعالیت بیشتری دارند باید در طول روز سمپاشی شوند.

3- در نظر گرفتن مکان سمپاشی

اگر بخواهید از شر حشرات موذی چون سوسک و یا ساس خلاص شوید باید سمپاشی بطور کامل انجام شود. بطور مثال در سمپاشی منازل ، سمپاشی یک بخش از خانه  تاثیرگذار نخواهد بود و باید کل خانه ازجمله زیر پله ، زیر زمین و… نیز باید انجام شود تا نتیجه بهتری را بگیرید.

هزینه سمپاشی حشرات

میزان تعرفه سمپاشی طبق اتحادیه سمپاشان می باشد. ولی برخی از شرایط نیز تاثیری روی هزینه سمپاشی دارند مانند میزان سم مصرفی ، نوع حشرات موجود در محل ، مکان سمپاشی و… جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان سبز پوشان آریا در ارتباط باشید.

سوالات متداول

سمپاشی همه حشرات و جانوران موذی یکسان می باشد؟

طبق نظریه کارشناسان که معتقداند حشرات شریط زندگی و فعالیت یکسان ندارند. و اینکه سم زمانی تاثیر گذار خواهد بود که حشرات فعالیت کمتری داشته باشند.
بطور مثال سوسک در طول روز فعالیت بیشتری دارد بنابراین بهترین زمان برای سمپاشی سوسک شب می باشد.

هزینه سمپاشی حشرات چگونه محاسبه می شود؟

هزینه سمپاشی بعداز رویت محل سمپاشی و تشخیص نوع حشره و … به طور دقیق اعلام می شود. برای راهنمایی بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا