سمپاشی حشرات

سمپاشی حشرات در تهران

سمپاشی حشرات

سمپاشی حشرات در تهران ، سمپاشی سوسک ، ساس، کک ، پشه از حشرات موذی می باشد که وجود آنها در خانه بسیار آزادهنده و ناخوشایند است. سمپاشی حشرات از جمله کارهایی است که برای در امان ماندن از از شر موجودات باید انجام شود. با شروع فصل گرما در ساختمان و یا حتی در داخل خانه ها شاهد حضور حشرات و جانوران موذی هستیم.

این جانوران موذی اغلب محیطی گرم و مرطوب را دوست دارند به همین دلیل حضورآنها را در حمام و یا دستشویی بیشتر خواهید دیدو البته ناگفته نماند که آشپزخانه نیز به دلیل وجود مواد غذایی مکان مورد علاقه آنها محسوب می شود.برای جلوگیری از ورود حشراتی چون مگس ، مورچه ، و یا سوسک و… بهتر است همه سوراخ ها و درز های موجود در آشپرخانه را بپوشانید. برخی از افراد بر این باورند که  با استفاده از حشره کش ها می توان از شر این موجودات خلاص شد. اما این باوری غلط است چرا که ممکن است بطور موقت شما این موجودات را در خانه رویت نکنید با وجود لانه و محل زندگی ، حشرات مجدد تخم گذاری کرده و پدیدار می شوند.

به همین دلیل با مشاهده اولین حشره موذی در خانه و یا ساختمان با شرکت سمپاشی معتبر تماس گرفته و درخواست سمپاشی ساختمان را نمایید. خلاص شدن از این جانوران موذی بهترین راه سمپاشی حشرات می باشد که شرکت سمپاشی این کار را به بهترین نحو برای شما انجام خواهند داد.

زمان مناسب برای سمپاشی حشرات

همانطور که می دانید حشرات موذی در فصل های پاییز و زمستان شروع به تخم گذاری می کنند و در نهایت با شروع فصل گرما از تخم خارج شده و در محیط پخش می شوند. به همین دلیل بهترین زمان برای سمپاشی در پاییز و زمستان است. البته لازم به ذکر است که برخی ای این جانوران موذی رمان تخم گذاری متفاوت تری را دارند به همین دلیل نمی توان بصورت مطمئن زمان دقیق را مشخص کرد.

برخی از افراد این باوررا دارند که سمپاشی قبل از بیرون امدن حشرات از تخک بی فایده می باشد. در حالی که با سم پاشی این موجوادت را در نطفه نابود کردن خیلی بهتراز سمپاشی بعداز تکثیر آنها می باشد. چرا که ممکن است در برخی موارد مجبور به چندین بار سمپاشی نیاز باشد تا بطور کامل از بین بروند. شرکت سبزپوشان آریا بهترین شرکت سمپاشی غرب تهران ارائه دهنده انواع خدمات سمپاشی حشرات در تهران می باشد.

خدمات سمپاشی حشرات
خدمات سمپاشی حشرات

در محل زندگی و یا محل کار شما ممکن است علاوه بر حشراتی چون سوسک ریز، سوسک کابینت، موش ، ساس نیز وجود داشته باشد. ساس حشره ایی است که در چوب زندگی می کند که به همین دلیل به ساسا تختوابی معروف می باشد.

برای سمپاشی حشرات موذی بهتراست از یک شرکت معتبر سمپاشی درخواست کمک کنید تا با دانش و تخصص کافی این کار را انجام دهند .چراکه در زمان سمپاشی باید نکاتی مهم رعایت شود که اگر برخلاف آن باشد سبب مسمومیت و در برخی موارد سمپاشی موجب مرگ و میر می شود. سمپاشی سوسک و دیگر حشرات موذی توسط شرکت سبزپوشان آریا قابل انجام می باشد جهت دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

نکات قابل توجه در سمپاشی حشرات

همانطور که می دانید سمپاشی بخش های مختلف چون سمپاشی منزل ، و یا سمپاشی اماکن اداری از حساسیت های بسیار برخوردار است. چرا که اگر به صورت نادرست صورت گیرد ممکن است سلامتی افراد تهدید شود. به همین دلیل می بایست قبل از انجام عمل سمپاشی نکات مهمی که در ذیل ذکر شده است را در نظر بگیرید.

درابتدای شرع کار باید سم مناسب برای سمپاشی را تهیه نمایید.

امروزه در بازار سموم بسیار وجود دارد . به همین دلیل برای اینکه بتوانید بهترین نوع سم را خریداری کنید که سلامتی را به خطر نیندازد باید از کارشناس متخصص یک شرکت سمپاشی کمک و مشاوره بگیرید. بطور مثال اگر هدف سمپاشی ساختمان و یا منزل می باشد باید از کارشناس سمپاشی خانگی مشاوره بگیرید.

انتخاب بهترین و مناسب ترین زمان برای سمپاشی

بیشتر افراد فکر می کنند زمان مناسب سمپاشی با شروع فصل گرما که حشرات موذی زیاد می شوند، است. در حالی که کارشناسان متخصص معتقداند که بهترین زمان قبل از رشد و تکثیر حشرات موذی می باشد. حشرات و جانوران موذی در پاییز و زمستان شروع به تخم ریزی کرده و در فصل گرما از تخم خارج می شوند . به همین دلیل بهترین زمان برای سمپاشی در پاییز و زمستان می باشد .

وقتی حشرات در نطفه هستند اگر سمپاشی صورت گیرید قبل از رشد نابود می شوند و البته لازم است بدانید که در با سمپاشی قبل از رشد و تکثیر حشرات تاثیر سمپاشی نیز بیشتر است . اگر سمپاشی بعداز تکثیر این جانوران انجام شود تاثیر بسیار کمی خواهد داشت و در برخی موارد باید چندین مرتبه اینکار انجام شود.

نکته :

همه حشرات شرایط زندگی و فعالیت یکسانی ندارند. و متخصصین معتقداند که سمپاشی زمانی تاثیر گذار خواهد بود که حشرات و جانوران فعالیت مکتری دارند.  به همین منظور باید در سمپاشی این را در نظر گرفت بطور مثال سوسک ها حشراتی هستند که در طول روز فعالیت بیشتری دارند بنابراین باید سمپاشی این حشره در شب و یا غروب باشد. حشراتی مانند کک  و یا ساس که شب ها فعالیت بیشتری دارند باید در طول روز سمپاشی شوند. در صورت نیاز به دریافت خدمات سمپاشی انواع حشرات موذی مانند سمپاشی ساس و سوسک و … با شرکت سبزپوشان آریا فعال در زمینه سمپاشی انواع حشرات تماس بگیرید.

در نظر گرفتن مکان سمپاشی حشرات

اگر بخواهید از شر حشرات موذی چون سوسک و یا ساس خلاص شوید باید سمپاشی بطور کامل انجام شود. بطور مثال در سمپاشی منازل ، سمپاشی یک بخش از خانه  تاثیرگذار نخواهد بود و باید کل خانه ازجمله زیر پله ، زیر زمین و… نیز باید انجام شود تا نتیجه بهتری را بگیرید.

سمپاشی حشرات موذی

آفت کش ها موادی هستند که برای از بین بردن حشرات موذی (آفات) یا محدود کردن فعالیت آنها و جلوگیری از آسیب آنها به محصولات کشاورزی یا وسائل موجود درخانه استفاده می شود. حشرات موذی عواملی هستند که به طور مستقیم یا غیرمستقیم از طریق غذا، نوشیدنی، محصولات زراعی و سایر نیازهای خود به انسان آسیب می رسانند که شامل حشرات، کرم ها، جوندگان می شود. مانند موش، موش صحرایی و امثال آن و علفهای هرز موجود در مزارع و نیز کلیه بیماریهایی که گیاهان را تحت تأثیر قرار می دهند.

برای سمپاشی حشرات موذی در منزل خود می‌توانید با کارشناسان شرکت سمپاشی سبزپوشان آریا تماس بگیرید. این شرکت با استفاده از دستگاهای بروز و کارکنان با تجربه آماده همکاری با تمار ارگانها و نهادهای دولتی و خصوصی برای سمپاشی حشرات میباشد.

علت استفاده از آفت کش ها برای سمپاشی حشرات موذی

علاقه به استفاده از سموم دفع آفات در جهان طی چهار دهه اخیر افزایش یافته است. افزایش آشکاری در تمام زمینه های زندگی به منظور جلوگیری از آسیب های ناشی از آفت کش ها انجام شده است. زیرا آفت ها و حشرات موذی آسیب های شدیدی به محصولات کشاورزی وارد می کنند. این حشرات موذی ، کرم ها و جوندگان خسارتهای زیادی همچون حساسیت های پوستی یا انتقال بیماری ها و سایر آلودگی ها در منازل، مجتمع های مسکونی، لوازم و مواد غذایی را به انسان ها وارد میکنند.

از این رو از سموم دفع آفات در کشاورزی و زندگی خانگی برای دفع حشرات موذی استفاده می شد، که در اثر سهل انگاری یا اشتباه در نحوه استفاده از آن باعث خسارت های جانی برای افراد شد. به همین خاطر شما بایستی سمپاشی حشرات خود را به شرکت های خدماتی سمپاشی با تجربه بسپارید. سمپاشی حشرات ریز پرنده با قوی ترین سموم توسط شرکت سبزپوشان آریا قابل انجام می باشد جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

انواع سموم دفع آفات

انواع مختلفی از آفت‌کش‌ها وجود دارد که با توجه به نوع کار یا فواید آن‌ها متفاوت است و به شرح زیر است:

 • حشره کش ها
 • علف کش ها
 • قارچ کش ها
 • جونده کش ها

هر یک از انواع ذکر شده شامل گروه هایی مشابه یا متفاوت از ترکیبات شیمیایی هستند. اگرچه منشأ همه آنها از نظر ساختاری یا آلی، معدنی یا مفصلی است و ممکن است برخی منابع گیاهی مشترک را از بین ببرند. در صورت نیاز به سمپاشی منازل با شرکت سبزپوشان آریا در تماس باشید.

حشره کش ها

این آفت کش ها حاوی ترکیبات زیادی هستند که با توجه به ترکیبات شیمیایی به گروه های تقسیم می شوند. ترکیبات این گروه به صورت صنعتی تهیه می شوند. و به صورت پودری هستند که در آب حل نمی شوند. بلکه در حلال های آلی و همچنین در روغن ها حل می شوند. و برای حل شدن این ترکیبات در چربی ها در بافت های چربی ذخیره می شوند.

در بدن مسموم شده بر روی مراکز عصبی نخاع و مراکز عصبی قشر مغز اثر می گذارد. این آفت کش ها برای از بین بردن بسیاری از انواع حشرات موذی کشاورزی و خانگی، شپش استفاده می شوند و همچنین برخی از انواع حشرات آلوده به حیوانات استفاده می شود. در هنگام استنشاق هوا از طریق سیستم تنفسی و همچنین از دستگاه گوارش هنگام خوردن غذاها و نوشیدنی های آلوده به آن وارد بدن میشود. همچنین از طریق پوست هنگامی که بر روی قسمت هایی از بدن می افتد، به خصوص در هنگام برخورد با آن وارد بدن انسان می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه دور کننده حشرات موذی پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت سبزپوشان آریا مطالعه نمایید.

سمپاشی حشرات موذی
سمپاشی حشرات موذی

در هنگام استفاده از این مواد سمی باید با دقت لازم آن را انجام داد. زیرا این ترکیبات با تحریک سیستم عصبی مرکزی منجر به افزایش حساسیت و افزایش واکنش‌ها در انسانها می‌شود. و علائم به صورت استفراغ، اختلالات حرکتی، بی‌قراری، سرگیجه، خستگی، لرزش عضلانی، تشنج عمومی ظاهر می‌شود. نشت ریه و غش و تنفس در ابتدا تند می شود سپس به زودی قطع می شود به خصوص در موارد مسمومیت شدید.

کارهایی که باید بعد از مسمومیت براثر سمپاشی حشرات موذی انجام دهید:

 • ایجاد استفراغ برای دفع مقداری آفت کش معده از بد
 • برای جلوگیری از جذب سم باقیمانده در معده،دادن محلول زغال فعال
 • دادن ملین برای دفع سم از روده.
 • تنفس مصنوعی را با اکسیژن انجام دهید.
 • پوست را با آب و صابون بشویید.
 • دادن داروهایی مانند والیوم برای آرام کردن مصدوم و جلوگیری از تشنج.
 • تغذیه خوب و غنی از ویتامین ها، قندها و پروتئین ها به فرد مسموم و عدم دادن غذای چرب . به دلیل اینکه ترکیبات ارگانکلر به سرعت در چربی ها حل می شوند که منجر به افزایش جذب این سم به بدن می شود.
 • برای سمپاشی حشرات موذی در منزل خود می‌توانید با کارشناسان شرکت سمپاشی سبزپوشان آریا تماس بگیرید. این شرکت با استفاده از دستگاهای بروز و کارکنان با تجربه آماده همکاری با تمام ارگانها و نهادهای دولتی و خصوصی برای سمپاشی حشرات میباشد.

علت استفاده از آفت کش ها برای حشرات

علاقه به استفاده از سموم دفع آفات در جهان طی چهار دهه اخیر افزایش یافته است. افزایش آشکاری در تمام زمینه های زندگی به منظور جلوگیری از آسیب های ناشی از آفت کش ها انجام شده است. زیرا آفت ها و حشرات موذی آسیب های شدیدی به محصولات کشاورزی وارد می کنند. این حشرات موذی ، کرم ها و جوندگان خسارتهای زیادی همچون حساسیت های پوستی یا انتقال بیماری ها و سایر آلودگی ها در منازل، مجتمع های مسکونی، لوازم و مواد غذایی را به انسان ها وارد میکنند.

از این رو از سموم دفع آفات در کشاورزی و زندگی خانگی برای دفع حشرات موذی استفاده می شد. که در اثر سهل انگاری یا اشتباه در نحوه استفاده از آن باعث خسارت های جانی برای افراد شد. به همین خاطر شما بایستی سمپاشی حشرات موذی خود را به شرکت های خدماتی سمپاشی با تجربه بسپارید.

زمانی که بر اثر سمپاشی حشرات اگر در اثر تماس با این سم ها آلوده و مسموم شدید بایستی کارهای زیر را انجام بدید:

 • ایجاد استفراغ برای دفع مقداری آفت کش معده از بد
 • دادن محلول زغال فعال برای جلوگیری از جذب سم باقیمانده در معده، سپس دادن ملین مسموم کننده برای دفع سم در روده.
 • تنفس مصنوعی را با اکسیژن انجام دهید.
 • پوست را با آب و صابون بشویید.
 • دادن داروهایی مانند والیوم برای آرام کردن مصدوم و جلوگیری از تشنج.

هزینه سمپاشی حشرات در تهران

میزان تعرفه سمپاشی طبق اتحادیه سمپاشان می باشد. ولی برخی از شرایط نیز تاثیری روی هزینه سمپاشی دارند مانند میزان سم مصرفی ، نوع حشرات موجود در محل ، مکان سمپاشی و… جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان سبز پوشان آریا در ارتباط باشید.

امروزه دفع حشرات موذی موجود در خانه یکی از معضلاتی است که اکثر خانه ها با آن روبرو شده اند. به همین خاطر ساکنان اعضای خانواده برای دفع این حشرات دست به دامن مواد شیمیایی یا شرکت های سمپاسی میشوند. صاحبان خانه از انتشار انواع حشرات موذی مانند: انواع سوسک، موریانه، مورچه ها در خانه خود می ترسند و به همین خاطر از ترک خانه برای سفرهای طولانی مدت میترسند، زیرا چندین نوع حشره موذی و مضر وجود دارد که در داخل خانه بین مبلمان و در داخل خانه زندگی می کنند.

برخی مواقع میبینید که این حشرات در بین چین های فرش زندگی میکنند، اگر این حشرات را پیدا کنیم ممکن است بی ضرر به نظر برسند، اما این نشانه شروع یک مشکل بزرگ است، زیرا به مرور زمان گسترش می یابند و آسیب جدی به سلامت انسان یا مبلمان چوبی وارد می کنند، بنابراین لازم برای سمپاشی حشرات با شرکت های کنترل آفات سبز پوشان آریا تماس گرفته شود. راه های خلاص شدن از شر حشرات خانگی از مقالات مفید سایت سبزپوشان آریا می باشد که پیشنهاد می کنیم این مقاله را جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید.

هزینه سمپاشی حشرات
هزینه سمپاشی حشرات

شرکت سمپاشی حشرات

شرکت های کنترل آفات سبزپوشان آریا از جدیدترین روش های کنترل آفات برای سمپاشی حشرات بهره میگیرد. تعداد محدودی از شرکت های کنترل آفات تهران مورد تایید شهرداری میباشند و دارای مجوز از وزرات بهداشت هستند که استانداردها، الزامات مطابق دستورات وزرات بهداشت رعایت می کنند، که شرکت ما یکی از این شرکت های مورد تایید میباشد. قیمت سمپاشی حشرات با توجه به شرایط و خدمات ارائه شده متفاوت است.

خدمات کنترل آفات سبز پوشان آریا متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا است، زیرا یک شرکت بسیار برجسته مبارزه با حشرات د رتهران است و متعهد به استفاده از راه حل های پایدار و سازگار با محیط زیست به منظور حفظ ایمنی انسان، محیط زیست و حیوانات پیرامون است. این شرکت از برنامه مدیریت یکپارچه برای از بین بردن حشرات خانگی و کشاورزی که باعث آسیب به محصولات خانگی و سلامت انسان می شوند استفاده می کند. شرکت سمپاشی حشرات سبزپوشان آریا آماده همکاری و انجام خدمات خود با هتل ها، رستوران ها، شرکت های تجاری، صنعتی و کشاورزی میباشد.

خدمات کنترل آفات سبزپوشان آریا

 • ایمن برای کودکان و حیوانات خانگی
 • دفع سریع حشرات موذی از جمله سوسک، مورچه، موریانه ها
 • رایحه ملایم نعناع دارد
 • در دو نوع یکی به صورت اسپری و دیگری به صورت پودری موجود می باشد
 • هم در داخل و هم در فضای باز قابل استفاده است

شرکت ما مانند سایر شرکت های دفع آفات برای رهایی صاحبان املاک و مستغلات از مشکلات دائمی به وجود آمده ناشی از وجود موش، انواع حشرات، سوسک، مورچه، مگس، پشه، مارمولک، کک راه حل های سریع و موثری را ارائه می دهد. همچنین این شرکت دارای برنامه های یکپارچه برای از بین بردن آفات و انواع حشرات است. به شما توصیه می کنیم برای سمپاشی حشرات به یکی از بهترین شرکت های تخصصی کنترل آفات در تهران تماس بگیرید.

سبز پوشان آریا یکی از بهترین شرکت های کنترل آفات در تهران است که خدمات کنترل و نابودی انواع حشرات را ارائه می دهد.این شرکت از حشره کش های بی ضرری که به انسان و محیط زیست آسیبی نمی رساند استفاده میکند. لذا این شرکت از سایر شرکت های مرتبط متمایز شده است. برای آشنایی با بهترین راه برای از بین بردن حشرات توصیه می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت سبزپوشان آریا مطالعه نمایید.

سمپاشی حشرات در تهران

محیطی تمیز و عاری از بیماری، آرزویی است که افراد زیادی به دنبال آن هستند. و برای رسیدن به آن تلاش زیادی می کنند. اما ممکن است پدیده هایی به وجود بیاید که باعث بیماری های فراوانی برای ما و خانواده مان شود. و فرد نیز نهایت تلاش خود را برای مقابله با این پدیده ها انجام دهد. از جمله شایع ترین این پدیده ها حشراتی هستند که در همه جا خانه ظاهر می شوند.

وجود موش، انواع حشرات، سوسک، مورچه، مگس، پشه، مارمولک، کک باعث مختل شدن آسایش ساکنان خانه میشود. بهترین روش برای مقابله با اینها استفاده از تجربیات یک شرکت خدمات سمپاشی حشرات میباشد. شرکت های کنترل آفات زیادی در تهران وجود دارد، اما ما به اعتبار و توجه به سلامت مشتریان از آنها متمایز هستیم. ما از سموم تایید شده توسط وزارت بهداشت برای سمپاشی حشرات استفاده می کنیم. که هیچ آسیبی به مبتلایان به آلرژی، افراد مسن، کودکان یا بزرگسالان وارد نمی کند.

بهترین شرکت برای دریافت خدمات سمپاشی حشرات در تهران کدام شرکت می باشد؟

شرکت سبزپوشان آریا بهترین شرکت برای دریافت خدمات سمپاشی حشرات با قوی ترین سموم در سریع ترین زمان می باشد برای دریافت خدمات سمپاشی حشرات با ما در تماس باشید.

هزینه سمپاشی حشرات در تهران به چه صورت می باشد؟

میزان تعرفه سمپاشی طبق اتحادیه سمپاشان می باشد. ولی برخی از شرایط مانند میزان سم مصرفی ، نوع حشرات موجود در محل ، مکان سمپاشی و… روی هزینه سمپاشی تاثیر دارند. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

3 دیدگاه دربارهٔ «سمپاشی حشرات در تهران»

  1. سبزپوشان آریا
   سبزپوشان آریا

   سلام. اواخر زمستان یا اوایل فصل بهار بهترین زمان برای سمپاشی سوسک می باشد.

 1. Avatar
  سیروس سبزواری

  شرکت سبزپوشان آریا یکی از شرکتهای سمپاشی خوب در تهران است ما برای مجتمع مسکونی از خدمات سمپاشی این شرکت استفاده میکنیم خیلی راضی هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا