سمپاشی آفات خانگی

سمپاشی آفات خانگی

خدمات سمپاشی آفات خانگی

موضوعی که در مقاله امروز قصد داریم راجع به آن صحبت کنیم، سمپاشی آفات خانگی است. پس لطفاً تا انتهای مقاله ما را همراهی بفرمایید.

علت اهمیت سمپاشی آفات خانگی

وجود حشرات و آفات مختلف در فصل های متفاوت سال در خانه موجب دردسر و آزار و اذیت برای افراد خانواده میشود. حشرات معمولاً در درزها و کف خانه یا در اطراف گیاهان خانگی لانه می کنند و روند عادی زندگی اعضای خانواده را مختل می نمایند. در این مطلب ما می خواهیم راجع به سمپاشی آفات خانگی و مطالب مربوط به آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. پس همراه ما بمانید.

انتخاب سم مناسب جهت سمپاشی آفات خانگی

انتخاب بهترین زمان برای سمپاشی آفات خانگی موضوع بسیار مهمی است؛ زیرا اگر از یک سم بد استفاده کنید به هیچ وجه نمی توان با آفات و حشرات مقابله کرد. بنابراین حتی در صورتی که دقیقا نمی دانید چه نوع حشره ای در منزلتان وجود دارد، باید از بهترین و قویترین سم استفاده کنید تا طیف گسترده‌ای از حشرات را نابود نمایید.

اگر قصد انتخاب سم را دارید، بهتر است بدانید که سم مورد نظر برای نابودی کدام حشره ساخته شده است و کاربرد آن و نیز مقدار ایمنی سم مورد نظر برای گیاهان و انسان را نیز در نظر داشته باشید. می توانید از کمک متخصصین شرکت سبز پوشان آریا در این زمینه بهره بگیرید. سمپاشی حشرات از خدمات تخصصی مجموعه سبزپوشان آریا می باشد. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی حشرات با ما تماس بگیرید.

دو نکته مهم در انتخاب سم برای سمپاشی آفات خانگی

فرم سم

برای سمپاشی آفات خانگی انواع مختلف سم و حشره کش وجود دارد؛ مانند حشره کش های پودری، کنسانتره، اسپری و… برخی از انواع این سم ها را برای فضاهای بزرگتر استفاده می‌کنند و برخی را برای فضاهایی که وسعت کمتری دارند. سم های پودری برای از بین بردن حشراتی که در دیواره ها و کف و سقف منزل لانه کرده‌اند، موثرتر عمل می‌کند؛ زیرا به راحتی درون درزها و شکاف ها تزریق می شود.

اما سم هایی که به شکل اسپری هستند برای از بین بردن حشراتی که به گیاهان آپارتمانی، لوازم خانگی، سطل زباله و… نفوذ کرده‌اند، تاثیر بیشتری دارد. اسپری ها به سرعت در محیط پخش می شوند به همین دلیل فرآیند حشره زدایی نیز تسریع پیدا می‌کند. سم کنسانتره نیز نوع دیگری از سم ها هستند که حتماً قبل از استفاده، باید رقیق شوند و به مناطقی که حشرات وجود دارند، اسپری گردند یا میتوانید آن منطقه را آغشته به سم کنسانتره کنید. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی مایت با مجموعه سبزپوشان آریا تماس بگیرید این مجموعه ارائه دهنده خدمات سمپاشی مایت با قوی ترین سموم می باشد.

اهمیت سمپاشی آفات خانگی
اهمیت سمپاشی آفات خانگی

انواع حشرات

استفاده از قویترین سم برای سمپاشی آفات خانگی ضمن اینکه می تواند مقدار زیادی از انواع و اقسام حشرات را نابود کند، ممکن است برای گیاهان خانگی یا افراد خانواده، آسیب هایی را به همراه داشته باشد. معمولاً نوع سم و میزان تاثیر آن به ماده فعالی که در سم وجود داشته و روی حشره تاثیرگذار است، بستگی دارد.

در نتیجه با توجه به اینکه حشرات مختلفی مانند سوسک، مورچه، جیرجیرک، زنبور، مگس و… ممکن است به خانه ها هجوم آورند؛ اگر شما دقیقاً شناسایی کنید که میخواهید چه موجودی را از بین ببرید و از چه نوع سمی استفاده کنید، می توانید خطر ناشی از استفاده از سموم قوی را کاهش دهید. برای دریافت خدمات سمپاشی ساس با مجموعه سبزپوشان آریا تماس بگیرید. مجموعه سبزپوشان آریا بهترین مجموعه برای دریافت خدمات سمپاشی ساس می باشد.

میزان اثر بخشی سموم هنگام سمپاشی آفات خانگی

گفته می شود که مدت زمان اثر بخشی یک سم به دو عامل بستگی دارد. عامل اول مقدار سم استفاده شده است و عامل دوم مدت زمان مورد نیاز برای تجزیه است. حشره کش هایی که در بازار وجود دارند، میزان دوره اثربخشی آنها حداقل دو ماه و حداکثر دو سال است. از طرفی اگر آفات خانگی به صورت گسترده به منزل شما حمله کرده باشند، برای از بین بردن آنها باید به صورت مکرر و منظم از سم استفاده شود. بعد از اتمام فرآیند سمپاشی باید از یک تهویه مناسب برای محیط بهره بگیرید؛ زیرا همانطور که اشاره کردیم، حشره کش ها و سموم می توانند اثرات نامطلوبی را برای افراد ایجاد کنند. به عنوان مثال تحریکات پوستی، سردرد، تنگی نفس، اسهال، سرگیجه، تحریک چشم، استفراغ و… . از بین بردن ساس با جوش شیرین از مقالات جدید سایت سبزپوشان آریا می باشد که توصیه می کنیم این مقاله را جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

نکات ایمنی هنگام سمپاشی آفات خانگی

به هیچ وجه چند سم را با یکدیگر مخلوط نکنید؛ زیرا ممکن است در طی انجام این فرایند واکنش شیمیایی خطرناکی رخ دهد که منجر به مسمومیت یا عوارض دیگری گردد. سموم را در ظرف اصلی خودشان نگه دارید و سعی کنید بعد از استفاده درب آن را کاملاً بسته و در محل مناسبی قرار دهید؛ به گونه‌ای که کودکان به آن دسترسی نداشته باشند.

البته بهتر است به مقداری که نیاز دارید سم تهیه کنید که برای اطمینان بیشتر، احتیاج به ذخیره کردن سم نباشد. هنگام فرایند سمپاشی از دستکش و ماسک استفاده کنید و توصیه اکید می کنیم که به هیچ وجه، هنگام سمپاشی سیگار نکشید. هنگامه فرایند سمپاشی از دستکش و ماسک استفاده کنید و توصیه اکید می کنیم که به هیچ وجه در هنگام سمپاشی سیگار نکشید. سمپاشی عقرب و سایر آفات خانگی را به شرکت سبزپوشان آریا با هزینه مناسب بسپارید در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

سم مناسب جهت سمپاشی آفات خانگی
سم مناسب جهت سمپاشی آفات خانگی

نمونه هایی از بهترین سم ها برای سمپاشی آفات خانگی

پیترین و پیرتروئیدها

این نوع سم ها دارای مواد فعالی بوده که در قالب سم اسپری حشرات را نابود میکنند و از طرفی خطری برای افراد ایجاد نمی کنند. فقط دقت داشته باشید که در صورت داشتن آکواریوم در منزل استفاده از این نوع سم پیشنهاد نمی‌شود؛ زیرا طبق تجربه ترکیب این نوع سم با آب ممکن است خطر آفرین باشد.

پیپرونیل بوتاکسید

از سمومی که برای سمپاشی آفات خانگی مناسب بوده و اثربخشی بالایی دارد، این سم است. نکته ایمنی مربوط به استفاده از این نوع سم این است که پس از استفاده آن بهتر است به هیچ وجه در خانه نمانید؛ زیرا قرار گرفتن بیش از اندازه در معرض این سم، ممکن است ضرر داشته باشد.

اسید بوریک

این نوع سم نیز یکی از متداول‌ترین سموم اسپری شکل است که مورد استفاده های زیادی قرار می‌گیرد؛زیرا علاوه بر کاربرد گسترده، از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه تر است. دقت داشته باشید که با توجه به طعم نسبتاً شیرینی که این ماده شیمیایی دارد، به هیچ وجه نباید آن را در دسترس کودکان گذاشت؛ زیرا ممکن است در اثر کنجکاوی از این سم بخورند. سمپاشی غرب تهران توسط مجموعه سبزپوشان آریا قابل انجام می باشد. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی در غرب تهران با ما تماس بگیرید.

فیپرونیل

این سم به صورت مایع و پودر استفاده می‌شود و عملکرد آن به گونه ای است که روی سیستم عصبی مرکزی حشرات تاثیر گذاشته و آنها را از بین میبرد. معمولاً از این نوع سم برای دفع حشراتی مثل مورچه، موریانه و سوسک بهره گرفته می شود.

روغن چریش

یکی از سموم طبیعی رایج برای دفع حشرات و آفات خانگی روغن چریش است که توانایی از بین بردن حشراتی مانند شته کنه را به خوبی دارد. در صورتی که به دنبال یک سم می گردید که بدون داشتن عوارض و ضرر حشرات را نیز از بین ببرد، ما استفاده از این سم را توصیه می کنیم.
از صبر و توجه شما عزیزان سپاسگزاریم.

علت اهمیت سمپاشی آفات خانگی چیست؟

در این مقاله از سایت سبزپوشان آریا به بررسی علت اهمیت سمپاشی آفات خانگی به طور کامل می پردازیم با ما همراه باشید.

سم مناسب جهت سمپاشی آفات خانگی چیست؟

اگر قصد انتخاب سم را دارید، بهتر است بدانید که سم مورد نظر برای نابودی کدام حشره ساخته شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا