سوسک کش قوی خانگی

سوسک کش قوی خانگی

بهترین سوسک کش قوی خانگی

موضوعی که در این مقاله می‌خواهیم در مورد آن صحبت کنیم، سوسک کش قوی خانگی است. پس لطفا ما را تا انتهای مقاله همراهی بفرمایید.
سوسک‌ها حشراتی هستند که در برخی از خانه‌ها پیدا می‌شوند و حضور آن‌ها برای افراد بسیار آزاردهنده است و معمولاً اشخاص جهت از بین بردن این جانوران اقدام به استفاده از انواع سموم می‌کنند.

بد نیست بدانید که حشره‌کش‌های شیمیایی برای سلامتی اعضای خانواده مضر هستند و در صورتی که شما بتوانید با استفاده از روش‌های طبیعی و موادی که در دسترس دارید، یک سوسک کش خانگی داشته باشید، به راحتی می‌توانید از شر این آفت خلاص شده و خطر استفاده کردن از سم‌ها و حشره‌کش‌های شیمیایی را نیز دفع نمایید. در ادامه این مطلب می‌خواهیم برای شما چند نوع از سوسک کش های قوی خانگی را معرفی کنیم.

مخلوط جوش شیرین و شکر

یکی از راهکارهای موثر و ساده برای از بین بردن سوسک‌ها، استفاده کردن از این مخلوط است که در آن شکر با خاصیتی که دارد، سوسک‌ها را جذب می‌کند و جوش شیرین سبب از بین رفتن و نابودی آن‌ها می‌گردد. برای ساختن این سم قوی خانگی سوسک کش، یک فنجان جوش شیرین را که تقریباً معادل با ۱۳۰ گرم است به همراه یک فنجان شکر که وزنی معادل همین میزان را دارد، با هم ترکیب کرده و مخلوط به وجود آمده را درون ظرف‌های کوچکی بریزید. سمپاشی حشرات از خدمات تخصصی مجموعه سبزپوشان آریا می باشد.

آن‌ها را در جاهای مختلف خانه یا محل کار که حدس می‌زنید سوسک‌ها بیشتر در آنجا رفت وآمد داشته باشند، بگذارید. بهتر است که در کنار این ظرف‌ها یک فنجان کوچک آب نیز قرار دهید؛ زیرا وجود آب سبب تاثیرگذاری سریع‌تر جوش شیرین شده و هرچه زودتر سوسک‌ها را از بین می‌برد. می‌توانید این ترکیب را داخل کابینت زیر یخچال یا هر جای دیگری که می‌دانید بهتر است، قرار دهید.

بهترین سوسک کش قوی خانگی
بهترین سوسک کش قوی خانگی

ترکیبی از انواع روغن‌های طبیعی

یکی دیگر از سوسک کش های قوی خانگی استفاده کردن از مخلوط روغن‌های طبیعی است. برای انجام این کار کافیست شما روی یک تکه پنبه چند قطره از روغن طبیعی که مورد نظرتان است را بریزید و سپس پنبه‌ها را در جاهای مختلف خانه یا محل کار قرار دهید‌. البته اگر بتوانید از روغن‌های مختلفی به صورت همزمان استفاده کنید، بهتر است. سمپاشی ساس را به مجموعه سبزپوشان آریا با سال ها تجربه در زمینه سمپاشی ساس بسپارید.

این روغن‌ها عبارت‌اند از: روغن درخت چای، روغن پرتقال، روغن نعنا، روغن لیمو، روغن گل میخک و… که از میان انواع این روغن‌ها، روغن گل میخک فوق‌العاده تاثیرگذار بوده و به سرعت سوسک‌ها را از بین می‌برد. همچنین می‌توانید این روغن‌ها را با یکدیگر مخلوط کنید؛ به عنوان مثال، ۱۰ قطره روغن نعنا را با ۱۰ قطره روغن درخت چای و دو قطره روغن میخک و ۲ قاشق غذاخوری آب مخلوط کنید و در داخل یک بطری بریزید. این ترتیب در هر جای خانه که سوسک مشاهده کردید، می‌توانید از این ترکیب روی سوسک‌ها اسپری نمایید. روغن درخت چای را به این ترکیب اضافه نکنید.

پودر یا دانه قهوه

جالب است بدانید که قهوه چه خشک باشد و چه مرطوب، برای مقابله با سوسک‌ها یک روش موثر است. البته لازم به ذکر است که قهوه سوسک‌ها را از بین نمی‌برد اما می‌تواند آن‌ها را دفع کند. لذا برای از بین بردن و نابودی سوسک‌ها باید در کنار استفاده از این روش، از سم دیگری نیز بهره بگیرید. طراحی فضای سبز حیاط از خدمات تخصصی مجموعه سبزپوشان آریا می باشد. در صورت نیاز به خدمات طراحی فضای سبز با ما در تماس باشید.

الکل و سرکه یک مخلوط قوی خانگی سوسک‌ کش

برای درست کردن این مخلوط یک لیوان آب را با یک لیوان الکل ترکیب نموده یک لیوان دیگر سرکه سفید به آن اضافه نمایید. در صورت در دسترس نداشتن سرکه سفید، می‌توانید از همان میزان روغن زیتون استفاده کنید. ترکیب به دست آمده را مخلوط کرده و در یک بطری اسپری بریزید و در صورت مشاهده سوسک، روی صورت آن‌ها اسپری نمایید. عملکرد این ترکیب به گونه‌ای است که بدن و صورت را کاملا می‌پوشاند و از نفس کشیدن آن‌ها جلوگیری می‌کند و در نهایت سبب نابودی و از بین رفتن سوسک‌ها می‌گردد.

سوسک کش وازلینی

این موردی می‌تواند به یکی از موارد کشنده خانگی سوسک اضافه شود. در واقع شما می‌توانید یک تله بدون سم توسط وازلین برای سوسک‌ها تهیه نمایید. جهت انجام این کار در داخل یک ظرف مقداری از وازلین را بمالید و سپس کمی آرد یا شکر را روی آن ریخته که وجود آن‌ها در جاهای مختلف خانه سبب جذب سوسک و حشرات می‌شود.

در این روش هرچند وقت یکبار ظرف وازلینی را پاک کنید و دوباره داخل آن را از جلو وازلین بمالید بدین ترتیب میتوانید سوسک‌های خانگی را به کمک این روش از بین ببرید. طراحی فضای سبز ویلا را به مجموعه سبزپوشان آریا بسپارید. مجموعه سبزپوشان آریا بهترین مجموعه برای طراحی فضای سبز می باشد.

استفاده از برگ بو در مقابله با سوسک‌ها

ممکن است شما نیز در رابطه با خاصیت طبیعی برگ بو نسبت به دفع سوسک‌ها و حشرات چیزهایی شنیده باشید. باید در اینجا نیزاشاره کنیم که این برگ‌ها به هیچ‌وجه نقشی در کشتن سوسک ندارند. اما گفته می‌شود که معمولاً سوسک‌ها از بوی این نوع برگ بیزارند و معمولاً در مکان‌هایی که برگ بو وجود داشته باشد، رفت وآمد نمی‌کنند؛ در نتیجه برگ بو به عنوان دفع کننده سوسک‌ها قابل استفاده است.

برای انجام این کار کافیست بر‌گ‌های آن را در فضاهایی که می‌خواهید سوسک‌ها از آنجا دور باشند، بگذارید. فرقی نمی‌کند که این برگ‌ها خشک باشند یا تازه، در هر صورت تاثیر خود را خواهد گذاشت. ساده ترین راه برای خلاص شدن از شر سوسک ها را در مقاله ای دیگر مورد بررسی قرار داده ایم که پیشنهاد می کنیم آن مقاله را نیز مطالعه کنید.

تعدیل کننده حشرات چه تاثیری در رابطه با مقابله با سوسک دارد؟

این روش در واقع برای کنترل جمعیت سوسک‌ها تاثیرگذار است و اگر در مواقع ضروری از آن استفاده کنید، نتیجه خوبی می‌گیرید. در واقع تعدیل کننده‌های رشد حشرات، هورمون‌های مصنوعی هستند که سبب توقف رشد سوسک‌ها می‌گردد و عملکرد آن‌ها به گونه‌ای است که به جای کشتن سوسک، مانع از به بلوغ رسیدن آن‌ها می‌شود. این اتفاق در جایگاه خود سبب کنترل رشد جمعیت این حشرات در خانه خواهد شد. برای اطلاع از روش های خلاصی از شر سوسک پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت سبزپوشان آریا مطالعه کنید.

تهیه سوسک کش قوی خانگی
تهیه سوسک کش قوی خانگی

نکاتی در رابطه با سوسک کش های قوی خانگی

در این مطلب ما چند مورد از سوسک کش های قوی خانگی را به شما معرفی کردیم. ممکن است موارد دیگری نیز تاکنون به گوش شما رسیده باشد که در اینجا می‌خواهیم به برخی از آن‌ها اشاره کنیم؛ به عنوان مثال، عده‌ای اعتقاد دارند که استفاده از آب صابون روشی مناسب برای از بین بردن سوسک‌ها است و برخی دیگر نیز می‌گویند که این روش تاثیر زیادی ندارد.

به هر حال شما می‌توانید برای یافتن نتیجه درست یک بار این روش را امتحان کنید. آیا می دانید سوسک ها چگونه حشراتی هستند و چگونه می توان آن ها را از بین برد پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به سوسک ها را حتما مطالعه کنید. و یا اینکه بسیاری از افراد معتقدند که نرم کننده‌های لباس جهت از بین بردن سوسک‌ها تاثیر بسزایی دارند. اما طبق تجربه باید به شما بگوییم که این روش هیچگونه تاثیری در دور کردن یا کشتن این حشرات نخواهد داشت و یا برخی می‌گویند با قرار دادن تکه‌های خیار در گوشه‌های مختلف خانه با سوسک‌ها مقابله کنید که این موضوع نیز طبق آزمایشات متعددی رد شده است!

وجود سوسک‌ها در منزل ممکن است به یک دغدغه فکری بزرگ برای افراد ایجاد شده باشد. خصوصا زمانیکه موافق به استفاده از سم‌ها و حشره‌کش‌های شیمیایی نباشید، به راه‌ها و روش‌های مختلفی جهت مقابله و از بین بردن این آفات خانگی فصل پاییز، فکر خواهید کرد. بهتر است بدانید که روش‌های خانگی کشتن سوسک‌ها که در این مقاله مطرح کردیم، بیشتر برای آلودگی‌های خفیف جوابگو هستند و در صورتی که این حشرات به صورت گسترده روی یک مکان تهاجم داشته باشند، چنین روش‌هایی زیاد کارایی ندارند. در صورت مواجهه با تعداد اندکی از سوسک‌ها در منزلتان، می‌توانید از سوسک کش های قوی خانگی که در این مقاله معرفی کردیم، استفاده کنید.
از توجه شما سپاسگزاریم.

بهترین سوسک کش قوی خانگی چیست؟

در این مقاله از سایت سبزپوشان آریا به بررسی و معرفی بهترین سوسک کش قوی خانگی پرداخته ایم با ما همراه باشید.

برای دریافت خدمات سمپاشی سوسک به کجا مراجعه کنیم؟

مجموعه سبزپوشان آریا ارائه دهنده خدمات سمپاشی سوسک با مناسب ترین قیمت می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

Scroll to Top
اسکرول به بالا