سمپاشی منازل و شرکت های غرب تهران

سمپاشی غرب تهران

ممکن است همه ی ما با مشکل وجود حشرات در خانه روبرو شده باشیم این حشرات علاوه بر ایجاد ترس ، حامل انتقال بیماری و کثیفی هستند . تعداد حشرات با گرم شدن هوا در فصل های گرم سال زیاد می شود چرا که برای بسیاری از حشرات فصل های گرم سال زمان تولید مثل و تکثیر آن ها است . از این حشرات می توان به سمپاشی ساس ، مگس ، مورچه ،  هزارپا ، موریانه و … اشاره کرد این موجودات در برخی موارد با یک اسپری ساده می توان از شر آن ها خلاص شد اما گاهی این مشکل آنقدر بزرگ است که به جز سمپاشی کل منزل راه دیگری وجود ندارد .

می توانید عمل سمپاشی را خودتان در خانه انجام دهید اما برای گرفتن نتیجه بهتر و سریع تر از افراد با تجربه و متخصص شرکت های سمپاشی غرب تهران کمک بگیرید . در این مقاله از سایت سبزپوشان آریا به  بررسی سمپاشی نکات مهمی که قبل و بعد از آن باید انجام دهید ، می پردازیم . با ما همراه باشید .

اقدامات قبل از سمپاشی

 • همه ی راه های ورودی حشرات به خانه را مسدود کنید . این راه ها می تواند درزها ، چاه های فاضلاب ، سوراخ ها ، نم های دیوار ، جاهای مرطوب ، کتاب ها و … اشاره کرد . برای این کار می توانید تمامی درزها و سوراخ ها را مسدود کنید. روی چاه های یا ورودی های فاضلاب درپوش قرار دهید . کاغذ ها ، مجله ها ، روزنامه ها و … را به  خصوص اگر خیس باشند را سریعا از منزلتان دور کنید . برای حمام و دستشویی از هواکش ها استفاده کنید . همچنین بعد از خیس شدن این مکان ها ، پنجره های حمام و دستشویی را باز نگه دارید .

معمولا حشرات از این راه هایی که گفته شد وارد خانه می شوند اما در برخی موارد ممکن است برای پیدا کردن غذا ، یا به طور ناخواسته همراه با وسایل دیگر و یا انتقال تخم آنها وارد خانه شوند .

 • خانه را تمیز کنید چرا که تا مدتی بعد سمپاشی حشرات دیگر نمی توانید به پاک شدن و تمییز کردن خانه فکر کنید زیرا اگر قبل از زمانی که متخصص گفته است به تمییز کردن خانه بپردازید اثرات سم را کاهش می دهید .
 • تمامی گل های منزلتان را از خانه بیرون کنید و در جایی مناسب که امکان مراقبت از آن ها را دارید ، قرار دهید . این توصیه را جدی بگیرید چرا که ممکن است گل ها و گیاهان در معرض هوای سمی دچار مشکل و پژمردگی شوند .
 • برای مدتی باید حیوانات خانگیتان را به جای دیگری منتقل کنید . حیوانات نسبت به انسان ها حساس تر هستند پس به مراقبت بیشتری نیاز دارند . به هیچ وجه آن ها را در خانه نگه ندارید و تا زمانی که دامپزشک اجازه نداده است حق برگرداندن آن ها را به خانه ندارید .
 • مواد غذایی را کاملا در فضای بسته نگهداری کنید  اگر متوجه شدید که ماده ای به سم آغشته شده از خوردن آن اکیدا خوداری کنید .
 • ظروف های آشپز خانه را در کابینت ها قرار دهید و برای اطمینان روی آن ها سلفون بکشید .
 • درها و پنجره ها را مسدود کنید تا از جریان هوا خوداری شود .

اهمیت سمپاشی

فاضلاب های خانگی ، مواد غذایی باقی مانده در زباله ها می تواند مشکلات بسیاری را به وجود بیاورد و بستری برای زندگی و تکثیر این حشرات ایجاد کند . اهمیت سمپاشی سوسک از آن جهت مهم است که باعث جلوگیری از تکثیر و همچنین انتفال بیماری می شود . حشرات آلودگی ها را همراه خود به تمامی نقاط خانه منتقل می کنند و همین باعث به وجود آمدن بسیاری از بیماری ها می شود .

 نکات کلی زیر را به خاطر داشته باشید :

 • به فصل سمپاشی دقت کنید . معمولا برای بسیاری از حشرات تابستان ها زمان مناسبی برای سمپاشی است اما برخی دیگر در زمستان تکثیر می شوند و بهترین زمان برای سمپاشی زمستان است .
 • زمان سمپاشی هم مهم است برخی از حشرات در روز بیشترین فعالیت و در شب کمترین فعالیت ها را دارد و برخی هم برعکس . برای انتخاب درست بهترین زمان و فصل با توجه به نوع حشره ای که در منزلتان است افراد متخصص در این زمینه به شما کمک فراوانی خواهند کرد .
 • نکته ی مهم دیگر این است که خودتان سمپاشی منزل را انجام ندهید و حتما از شرکت های معتبر در این زمینه بهره ببرید . اگر به هر دلیلی نتوانستید از شرکت های سمپاشی استفاده کنید توصیه های ایمنی را جدی بگیرید از دستکش ، عینک ، ماسک فیلتردار ، لباس مناسب و … استتفاده کنید .
 • توجه کنید که هیچ سم بدون ضرری وجود ندارد پس نکات ایمنی را رعایت کنید .

  در شرکت های سمپاشی غرب با افراد با تجربه و سرشناش عمل سمپاشی به بهترین شکل ممکن در منزل شما انجام می شود . سم های انتخابی در این شرکت ها برای بدن کمترین ضرر را دارند  اما برای حشرات و موجودات بسیار خطرناک هستند . این شرکت ها به صورت تضمینی سمپاشی را انجام می دهند و به طور دوره ای شما را از  شر تمامی حشرات و موجودات موذی نجات می دهند . این شرکت ها در کوتاه ترین زمان و بهترین روش ها و سم ها به پاکسازی منزلتان می پردازند .

اقدامات بعد از سمپاشی غرب تهران

 • لباس های خود را سرکه و آب بشویید .
 • تا حداقل 24 ساعت از تمییزی منازل دست نگه دارید .
 • کودکان ، افراد مسن ، حیوانات ، گل ها را تا مدتی وارد خانه نکنید .
 • ظرف ها به طور کامل با ضد عفونی کننده ها شستشو دهید .
 • خوراکی ها و مواد غذایی را بررسی کنید آن هایی که ممکن است به سم آغشته شده باشند را دور بریزید .
 • حشرات تلف شده را جمع آوری کنید .
 • از سمپاشی دوباره خودداری کنید .

کلام آخر

در این صفحه از سایت سبز پوشان آریا به بررسی نکاتی در مورد سمپاشی و شرکت های غرب تهران پرداختیم امیدواریم مورد استفاده ی شما عزیزان قرار گرفته باشد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

اسکرول به بالا