سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک

سوسک ها یکی از کثیف ترین و پرتعداد ترین حشراتی هستند که در زندگی شهری به چشم میخورند. سوسک ها عامل انتقال انواع بیماری ها می باشند و حضور آنها در محل زندگی ما می تواند مشکلات و بیماری های مختلفی را به دنبال داشته باشد. در صورت مشاهده حتی یک عدد سوسک بهتر است برای سمپاشی سوسک اقدام کرده و تا شروع به تخم ریزی نکرده اند آنها را نابود کنید.

خدمات سمپاشی سوسک

سوسک ها به دلیل تخم ریزی های زیادی که دارند به سرعت تکثیر می شوند. همین مساله کافیست تا با ورود چند عدد سوسک به منزل شما پس از مدتی شاهد ده ها سوسک ریز و درشت باشید. در نتیجه با مشاهده اولین سوسک باید احساس خطر کرده و به دنبال راه حل باشید. و برای سمپاشی سوسک اقدام کنید.

مزایای سمپاشی سوسک

همانطور که گفتیم سوسک ها عامل انتقال انواع بیماری ها هستند. این موجودات از هرچیزی تغذیه می کنند. آنها حتی در مجرای فاضلاب زندگی کرده و از آنجا نیز تغذیه می کنند. تصور کنید با ورود این حشرات به محل زندگی شما چه میزان آلودگی را با خود به همراه می آورند. پس سریع به فکر از بین بردن آنها با سمپاشی سوسک باشید. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی حشرات با مجموعه سبزپوشان آریا تماس بگیرید. مجموعه سبزپوشان آریا ارائه دهنده انواع خدمات سمپاشی می باشد.

حضور سوسک ها در آشپزخانه می تواند مواد غذایی را دچار آلودگی کند و همین موضوع کافیست تا به سرعت بیماری هایی را برای ساکنین بوجود بیاورد. همچنین حضور این حشرات در محل استراحت نیز می تواند آلودگی و بیماری های پوستی را به دنبال داشته باشد. سمپاشی سوسک را جدی بگیرید.

جلوگیری از ورود سوسک

بهترین راه برای مقابله با سوسک ها و دیگر حشرات موذی قبل انجام سمپاشی سوسک جلوگیری از ورود آنها به منزل است. اما آیا می دانید که چطور باید مانع ورود آنها شوید؟ سوسک ها و دیگر حشرات موذی به دنبال مواد غذایی و جایی گرم هستند تا بتوانند زنده بمانند و زاد و ولد کنند. از این رو محل زندگی ما انسان ها مخصوص آشپزخانه محل سکونتمان بهترین مکان برای حضور این حشرات است.

در آشپزخانه ها اکثرا مواد غذایی بدون درووش یافت می شود و این خود مهم ترین دلیل است تا این حشرات را به خود جذب کند. از طرفی به دلیل روشن کردن گاز همیشه هوای آشپزخانه گرم و مربوط است و این نیز محلی مناسب برای زندگی حشرات را فراهم می کند.

مراحل پیشگیری از ورود سوسک قبل از سمپاشی سوسک

ابتدا تمام مواد غذایی را در ظروف در بسته و در جای خنک نگهداری کنید. در حین پخت و پز از هواکش و پنجره برای رد و بدل شدن هوا و خروج گرما و رطوبت استفاده کنید. در و پنجره های آشپزخانه و دیگر مقاط خانه را با توری های فلزی بپوشانید. برای حمام و سرویس بهداشتی از درپوش های مناسب چاه استفاده کنید. نظافت را در تمام نقاط منزل خود رعایت کنید. با کمک این موارد شرایط لازم برای ورود و زندگی این حشرات را از بین خواهید برد. سمپاشی سوسک درشت از دیگر خدمات شرکت سبزپوشان آریا می باشد برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

خدمات سمپاشی سوسک
خدمات سمپاشی سوسک

سمپاشی ساس از دیگر خدمات مجموعه سبزپوشان آریا با سال ها تجربه می باشد. مجموعه سبزپوشان آریا ارائه دهنده خدمات سمپاشی انواع حشرات موذی با مناسب ترین قیمت می باشد. برای دریافت خدمات سمپاشی با ما در تماس باشید.

نابودی سوسک با سمپاشی سوسک

اما در صورت ورود این حشرات به منزل باید چه کرد؟ چطور باید سوسک ها را کاملا نابود کرد طوری که پس از مدتی با سوسک های ریز مواجه نشد؟ از بین بردن سوسک ها کار راحتی نیست. در واقع با کشتن سوسکی که مشاهده کرده اید کار تمام نشده است. قطعا تعداد آنها خیلی بیشتر است و در نقاط مختلف تخم ریزی کرده اند.

از این رو باید با روش های اصولی تمام تخم ها و سوسک های ریز و درشت را نابود کرد. برای این کار باید از سم های مخصوص و سمپاشی سوسک اصولی کمک گرفت. سمپاشی کاری است که باید با دقت و به درستی انجام شود تا نتیجه بخش باشد. برای سمپاشی سوسک در منازل باید نوع سم٬ دوز مصرفی و مواردی دیگر در نظر گرفته شود تا اثربخشی سم و سمپاشی مشخص شود. این کار توسط خود شما نیز می تواند انجام شود اما برای دریافت نتیجه بهتر و همچنین جلوگیری از عوارض احتمالی پیشنهاد می کنیم کار را به متخصصین این حرفه بسپارید.

مجموعه سبزپوشان آریا با سال ها سابقه در سمپاشی و مبارزه با حشرات مختلف آماده ارائه خدمات سمپاشی در تمام نقاط تهران می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با شماره های مندرج در سایت در تماس باشید. برای دریافت خدمات طراحی فضای سبز حیاط با مجموعه سبزپوشان آریا تماس بگیرید. مجموعه سبزپوشان آریا ارائه دهنده خدمات طراحی فضای سبز ویلا و باغ می باشد.

سمپاشی سوسک توسط مجموعه سبزپوشان آریا

سمپاشی هر نوع سوسک با گونه ی دیگر متفاوت است. به طور مثال برای نابودی سوسک فاضلاب نسبت به سوسک آشپزخانه باید از نوع سم و دوز متفاوتی استفاده شود. همچنین برای سمپاشی برخی نقاط لازم است تا مواد غذایی یا البسه تخلیه شوند یا روی آنها با پارچه ای تمیز پوشانده شود. همینطور تمام مکانهایی که ممکن است سوسک ها تخم ریزی کرده باشند باید توسط شخصی که سمپاشی سوسک را انجام می دهد پیدا شده و کاملا با سم پاکسازی شوند.

همچنین به یاد داشته باشید که نکاتی را نیز باید پس از انجام سمپاشی رعایت نمایید. به طور مثال تا ۲۴ ساعت نباید اقدام به نظافت و پاکسازی آشپزخانه و دیگر نقاط منزل کنید. زیرا با این کار باقی مانده های سم را پاک می کنید و به باقی سوسک ها و تخم ها کمک می کنید تا از نابودی نجات پیدا کنند. همین کار کافیست تا تمام پروسه ی سمپاشی با شکست مواجه شود.

همینطور در نظر داشته باشید که افراد مسن و کودکان و همچنین بیماران ریوی تا ۴۸ ساعت نباید به مکان سمپاشی شده وارد شوند. البته تمام این موارد به سم مورد استفاده و دوز آن بستگی دارد. همکاران ما در صورت انجام سمپاشی تمام نکات لازم را به شما اعلام خواهند کرد.

طراحی فضای سبز ویلا را به مجموعه سبزپوشان آریا با سال ها تجربه در زمینه طراحی فضای سبز بسپارید. مجموعه سبزپوشان آریا خدمات طراحی فضای سبز باغ و ویلا را با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. در صورت نیاز به خدمات طراحی فضای سبز با ما تماس بگیرید.

مزایای سمپاشی سوسک
مزایای سمپاشی سوسک

چگونه می توان از ورود سوسک به آشپزخانه جلوگیری کرد؟

برای جلوگیری از ورود سوسک به آشپزخانه باید نکاتی را رعایت نمایید که ما در این مقاله به طور کامل به بررسی آن پرداخته ایم.

چگونه می توان از ورود سوسک به منزل جلوگیری کرد؟

بستن درز در و پنجره ها و نظافت اصولی منزل و خصوصا آشپزخانه می تواند تا حد زیادی از ورود سوسک به منزل جلوگیری کند. استفاده از درپوش فاضلاب برای حمام و سرویس بهداشتی نیز برای جلوگیری از ورود آنها بسیار موثر می باشد.

بهترین روش خانگی برای از بین بردن سوسک ها

ترکیب شکر و جوش شیرین یکی از بهترین روش های خانگی برای سمپاشی سوسک است. شکر سوسک ها را جذب کرده و جوش شیرین دستگاه گوارش آنها را از بین می برد و آنها را به کام مرگ می کشاند. برای آشنایی با انواع سوسک پیشنهاد می کنیم مقاله انواع سوسک را جهت آشنایی بیشتر مطالعه کنید.

آیا در صورت مشاهده یک یا دو سوسک نیز باید اقدام به سمپاشی کرد؟

قطعا بله. سوسک ها در تاریکی و در شب از مخفیگاه خود بیرون می آیند تا تغذیه کنند و در صورتی که در طول روز یک یا دو عدد سوسک مشاهده کنید مشخص می شود که تعداد آنها بسیار بیشتر است و باید سریعا اقدام به سمپاشی و نابود کردن آنها کنید.

سوسک ها چقدر عمر می کنند؟

به دلیل وجود تعداد بسیار زیاد و متفاوت سوسک در جهان، پاسخ به این سوال کار ساده ای نیست. اما به طور کلی سوسک هایی که در ایران مشاهده می شود، از زمان بیرون آمدن از تخم بین دو تا سه سال عمر می کنند.

هر سوسک قادر است چه تعداد تخم گذاری کند؟

سوسک های بالغ بین ۱۶ تا ۳۵ عدد تخم گذاری می کنند و به همین جهت در زمان کم می توانند در تعداد بالا تکثیر شوند و محیط را به طور کامل آلوده کنند. سوسک ها چگونه حشراتی هستند یکی از مقالات جدید سایت سبزپوشان آریا می باشد که توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید.

سوسک ها ناقل چه بیماری هایی هستند؟

به طور کلی سوسک ها می توانند باعث بروز بیماری هایی مانند وبا، اسهال، تب تیفوئید، بیماری های پوستی و مشکلات تنفسی و حتی فلج اطفال شوند.

هزینه سمپاشی سوسک چقدر است؟

برآورد هزینه سمپاشی سوسک به میزان آلودگی محیط و متراژ محل مورد نظر بستگی دارد که پس از حضور مجموعه سبزپوشان آریا قیمت دقیق سمپاشی خدمت شما اعلام می شود.

بهترین روش برای سمپاشی سوسک چیست؟

بهترین روش برای از بین بردن سوسک ها سمپاشی سوسک می باشد. در صورت نیاز به سمپاشی می توانید با مجموعه سبزپوشان آریا تماس حاصل نمایید تا همکاران ما در محل شما حاضر شوند و طبق اصول لازم٬ سمپاشی مکان مورد نظر را انجام دهند.

6 دیدگاه دربارهٔ «سمپاشی سوسک»

  1. Avatar
    حمیرا میرزایی

    شرکت سبزپوشان خدمات سمپاشی را خیلی خوب انجام می دهند. برای سمپاسی سوسک با یکبار ما به نتیجه رسیدیم. تشکر

  2. Avatar

    جوش شیرین را من برای کشتن سوسک استفاده کردم اما خیلی مقطعی بود. به نظرم سمپاشی بهتر جوابه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

Scroll to Top
اسکرول به بالا