انواع جانوران موذی در ساختمان ها

انواع جانوران موذی در ساختمان‌ ها 2

راه های نابودی جانوران موذی

در این مقاله از سایت سبزپوشان آریا به بررسی راه های نابودی جانوران موذی به طور کامل پرداخته ایم با ما همراه باشید.

نابودی سوسک

راه های نابودی جانوران موذی ، سوسک‌ها در همه جا یافت می‌شوند. سه نوع سوسک که بیشتر در منازل و ساختمان‌ها یافت می‌شوند عبارتند از:
نوعی از سوسک‌ها هستند که به سوسک ریز آلمانی یا سوسک ریز اشپزخانه معروفند و همانطور که از اسمش مشخص است، در اشپزخانه‌ و در زیر کابینت‌ها زندگی می‌کنند.

نوع دیگری از سوسک‌ها که زیاد دیده می‌شوند سوسک‌های فاضلابی هستند. سوسک‌های دیگری نیز اغلب در اطراف ما دیده می‌شوند که بزرگترند، به رنگ قرمزند، دارای بال هستند و پرواز می‌کنند. سوسک‌ها در نقاط تاریک و در درزها و شکاف‌ها و… تخم‌گذاری می‌کنندو از مواد غذایی مختلف مانند شیرینی‌جات و مواد نشاسته‌ای و… تغذیه می‌کنند. این موجودات در اطراف ما زندگی می‌کنند و بیماری‌ زا هستند. در ادامه به ارائه روش مبارزه با سوسک‌ خواهیم پرداخت. شرکت سبزپوشان آریا ارائه دهنده خدمات سمپاشی سوسک با بهترین سموم برای از بین بردن سوسک می باشد. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی سوسک با شرکت سبزپوشان آریا تماس بگیرید.

روش مبارزه با سوسک
روش مبارزه با سوسک

روش مبارزه با سوسک‌

  • مواد غذایی را درون یخچال یا ظروف در بسته نگهداری کنید
  • زباله‌ها را هر روز از منزل خارج کنید
  • درزها و روزنه‌ها را بپوشانید
  • قبل از خروج از منزل اسپری حشره‌کش بزنید و چند ساعتی محیط را ترک کنید
  • برای سمپاشی سوسک باید همه‌ی موازین بهداشتی رعایت شود و باید این کار توسط کارشنس سمپاشی انجام شود.
  • این ترکیبات برای سلامت انسان نیز مضر است .
  • اگر به درستی و با رعایت نکات ایمنی و در اندازه مورد نیاز به کار نرود، می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

نابودی شپش

شپش انگلی است که در تمام جوامع انسانی همواره حضور دارد. این حشره ناقل بیماری‌هایی مانند تیفوس می‌باشد. یکی از مکان‌های رایج وجود شپش بر روی موهای سر است. شپش بالغ ماده به قسمت پایه مو می‌چسبد و در آن‌جا تخم می‌گذارد. تخم شپش به تار و پود لباس‌ها می‌چسبد که به صورت یک برآمدگی کوچک کروی و یا بیضی شکل است و نسبت به مواد شوینده معمولی مقاوم است. اغلب کودکان بیشتر به شپش مبتلا می‌شوند.

روش مبارزه با شپش
روش مبارزه با شپش

روش مبارزه با شپش‌

اولین روش مبارزه با شپش‌ لباس‌ها و ملافه‌هایی که کودک در هفته‌های قبل از مبتلا شدن استفاده کرده است و لباس‌های سایر اعضای خانواده همگی باید با آب جوش ضدعفونی شوند. همچنین اتوی مو به دلیل حرارت زیادی که دارد در از بین بردن تخم شپش موثر است. اما تمیز کردن اتومو سخت است و ممکن است باعث انتقال تخم‌های شپش به دیگران شود. همچنین باید از آلوده نبودن اسباب بازی‌ها و وسایل شخصی کودک اطمینان حاصل کنید. سمپاشی حشرات از ضروری ترین اقدامات برای از بین بردن انواع حشرات موذی می باشد. برای دریافت خدمات سمپاشی حشرات با شرکت سبزپوشان آریا در تماس باشید.

نابودی عقرب

عقرب‌ ها موجوداتی بسیار مقاوم هستند. به صورتیکه حتی در مقابل اشعه رادیواکتیو مقاومت بالایی دارند و می‌توانند از انفجار اتمی مصون بمانند. این موجودات برای زنده ماندن به اکسیژن بسیار کمی نیاز دارند. به طوری که می‌توانند تا یک شبانه روزدر عمق آب و ماه‌ها در یک بطری در بسته زنده بمانند.

ساختار بدنی‌شان به آن‌ها این امکان را می دهد که ماه‌ها بدون آب و غذا زنده بمانند. به دلیل ساختار خاص بدنشان می‌توانند به راحتی درشکاف‌ ها، زیر سنگ، زیر پوست درختان، بین هیزم‌ ها، داخل خانه‌ ها، حمام، دستشویی، آشپزخانه و سایر محیط‌های مرطوب مدت‌ها مخفی شوند. عقرب‌ ها زنده زا هستند و از نیمه تابستان تا نیمه پاییز فصل تولید مثل آن‌هاست. نوزادان عقرب پس از تولد بر پشت مادر خود سوا می‌شوند و تا زمانی که پوست بیندازند بر پشت مادر می‌مانند. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی منزل و محیط کار با شرکت سبزپوشان آریا متخصص در امور سمپاشی تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای خدمات سمپاشی به محل شما اعزام شوند.

روش مبارزه با عقرب
روش مبارزه با عقرب

روش مبارزه با عقرب‌

عقرب‌ها بسیار سمی و خطرناک می‌باشند و بهترین راه مقابله با آن‌ها، سمپاشی ساختمان به صورت صحیح است. با مشاوره کارشناسان باید نوع و مقدار سم انتخاب گردد، و باید از سم‌های بهداشتی و بی‌ضرر برای انسان استفاده گردد. همچنین باید در فصل مناسب سمپاشی صورت بگیرد.

شرکت سبز پوشان آریا فعال در زمینه سمپاشی حشرات ، طراحی فضای حیاط ، سمپاشی سوسک و همچنین طراحی فضای سبز ویلا می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان خبره ما در ارتباط باشید.

نابودی جانوران موذی توسط شرکت سبزپوشان آریا

مجموعه سبز پوشان آریا با کادری مجرب آماده ارائه انواع خدمات سمپاشی آپارتمان و منازل می باشد. ارائه خدمات سمپاشی برای انواع حشرات و جانوران موذی در تمام نقاط تهران همراه با ضمانت نامه کتبی از خدمات مجموعه سبزپوشان آریا می باشد.

راه های نابودی جانوران موذی چیست؟

برای اطلاع از راه های نابودی جانوران موذی پیشنهاد می کنیم این مقاله را از سایت سبزپوشان آریا مطالعه کنید.

روش مبارزه با سوسک‌ چیست؟

مواد غذایی را درون یخچال یا ظروف در بسته نگهداری کنید و زباله‌ها را هر روز از منزل خارج کنید و … برای خواندن ادامه مطلب این مقاله را دنبال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

Scroll to Top
اسکرول به بالا