سمپاشی گوشخیزک

سمپاشی گوشخیزک

سمپاشی گوشخیزک تضمینی

شرکت سبزپوشان آریا با سابقه ‌ای درخشان در زمینه سمپاشی و کنترل آفات، خدمات سمپاشی گوشخیزک را به منازل، ادارات، باغ ‌ها و مزارع ارائه می‌دهد. گوشخیزک نامی عمومی برای حشراتی از راستهٔ پوست ‌بالان است. این حشرات به دلیل دو انبرک دراز و شبیه به موچین در انتهای شک‌شان شناخته می‌شوند.

مزایای سمپاشی گوشخیزک

سمپاشی گوشخیزک می‌تواند مزایای متعددی داشته باشد، سمپاشی می‌تواند به طور موثر جمعیت گوشخیزک را در محل مورد نظر شما کنترل کند. این امر به جلوگیری از آسیب به اموال شما و همچنین از بین بردن مزاحمت‌های ایجاد شده توسط این حشرات کمک می‌کند. گوشخیزک‌ ها می‌توانند ناقل بیماری‌های مختلفی باشند، از جمله اسهال و سالمونلا. سمپاشی می‌تواند به جلوگیری از انتشار این بیماری‌ها کمک کند. گوشخیزک‌ ها می‌توانند به مواد غذایی، مبلمان، لباس و سایر اموال شما آسیب برسانند.

سمپاشی می‌تواند به محافظت از اموال شما در برابر این آسیب‌ها کمک کند. سمپاشی می‌تواند به شما آرامش خاطر بدهد و خیالتان را از بابت وجود گوشخیزک‌ها در محل زندگیتان راحت کند. سمپاشی می‌تواند به از بین بردن تخم‌ها و لاروهای گوشخیزک نیز کمک کند و می‌تواند به جلوگیری از ورود گوشخیزک‌ ها به محل زندگیتان از طریق درزها و شکاف‌ها کمک کند. سمپاشی می‌تواند به طور موقت مشکل گوشخیزک را حل کند. در صورت نیاز به سمپاشی خرخاکی با مجموعه سبزپوشان آریا تماس بگیرید تا شما را راهنمایی و خدمات سمپاشی را در اولین فرصت برای شما انجام دهند.

مزایای سمپاشی گوشخیزک
مزایای سمپاشی گوشخیزک

مضرات گوشخیزک برای انسان

گوشخیزک‌ ها به طور کلی برای انسان مضر نیستند. آنها نیش نمی‌زنند و بیماری‌های خطرناکی را به انسان منتقل نمی‌کنند. برخی از افراد ممکن است به نیش گوشخیزک حساسیت داشته باشند و در صورت نیش خوردن، دچار علائم آلرژیک مانند خارش، تورم و بثورات پوستی شوند. گوشخیزک‌ها می‌توانند باکتری‌ های مضری را در بدن خود حمل کنند. در صورت نیش خوردن یا خراشیدن محل نیش توسط فرد، ممکن است عفونت ایجاد شود. گوشخیزک ‌ها می‌توانند به گیاهان آپارتمانی و باغچه‌ها آسیب برسانند.

هزینه سمپاشی گوشخیزک

هزینه سمپاشی گوشخیزک به عوامل مختلفی بستگی دارد، هر چه متراژ محل مورد نظر بیشتر باشد، هزینه سمپاشی نیز بیشتر خواهد بود. اگر جمعیت گوشخیزک‌ها در محل مورد نظر شما زیاد باشد، هزینه سمپاشی نیز بیشتر خواهد بود. سموم مختلف با قیمت‌های مختلفی در بازار موجود هستند. شرکت‌های مختلف سمپاشی قیمت‌های مختلفی برای سمپاشی گوشخیزک ارائه می‌کنند. سمپاشی هزارپا و خرخاکی و گوشخیزک و … توسط مجموعه سبزپوشان آریا به صورت تضمینی در محل شما با هزینه مناسب قابل انجام می باشد.

هزینه سمپاشی گوشخیزک
هزینه سمپاشی گوشخیزک

علائم وجود گوشخیزک در منزل

گوشخیزک‌ ها حشراتی شب ‌زی هستند و در طول روز در مکان‌های مخفی مانند زیر سنگ‌ها، تنه درختان و داخل خانه‌ها پنهان می‌شوند. مشاهده حشرات قهوه‌ای یا سیاه با دو انبرک دراز در انتهای شکم، این حشرات در شب فعال هستند و ممکن است در حمام، آشپزخانه یا سایر نقاط مرطوب خانه شما دیده شوند.

مشاهده سوراخ‌ هایی در لباس‌ها، مبلمان یا کاغذ دیواری، گوشخیزک‌ها می‌توانند به مواد نرم مانند پارچه و کاغذ آسیب برسانند. مشاهده فضله‌های گوشخیزک، فضله‌های گوشخیزک شبیه به دانه‌های قهوه ریز هستند. بوی بد، برخی از گونه‌های گوشخیزک می‌توانند مایعی بدبو از غدد شکمی خود ترشح کنند. وجود حشرات مرده، گوشخیزک‌ها به شکار حشرات دیگر می‌پردازند و ممکن است لاشه حشرات مرده را در خانه شما پیدا کنید.

راه‌های جلوگیری از ورود گوشخیزک به منزل

گوشخیزک‌ ها می‌توانند از طریق منافذ و شکاف‌ها وارد خانه شوند. درزگیری این منافذ می‌تواند به جلوگیری از ورود آن‌ها کمک کند. گوشخیزک‌ها به مکان‌های مرطوب علاقه دارند. از نشتی لوله‌ها و رطوبت در حمام و آشپزخانه جلوگیری کنید. گوشخیزک‌ها به مواد غذایی جذب می‌شوند. مواد غذایی خود را در یخچال یا کابینت‌های دربسته قرار دهید.

این تله‌ها می‌توانند برای جلب و از بین بردن گوشخیزک‌ها استفاده شوند. برخی از مواد طبیعی مانند اسانس نعنا و سیر می‌توانند گوشخیزک‌ها را دور کنند. در صورت مشاهده علائم وجود گوشخیزک در منزل، می‌ توانید از سمپاشی برای کنترل جمعیت آن‌ها استفاده کنید. مجموعه سبزپوشان آریا خدمات سمپاشی منازل را با هزینه مناسب در تهران و حومه انجام می دهد برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

نکات مهم قبل از سمپاشی گوشخیزک

 • انتخاب شرکت سمپاشی: از شرکتی برای سمپاشی استفاده کنید که دارای مجوز و سابقه کار مانند شرکت سبزپوشان آریا باشد. می‌توانید از طریق جستجو در اینترنت یا پرسش از دوستان و آشنایان خود، شرکت‌های معتبر را پیدا کنید.
 • استعلام قیمت: قبل از سمپاشی، حتماً از چند شرکت سمپاشی مختلف استعلام قیمت بگیرید.
 • مطلع کردن ساکنین: اگر در آپارتمان زندگی می‌کنید، حتماً قبل از سمپاشی، همسایگان خود را مطلع کنید.
 • جابجایی لوازم: قبل از سمپاشی، تا حد امکان لوازم خود را از محل مورد نظر جابجا کنید.
 • پوشاندن مواد غذایی: قبل از سمپاشی، حتماً تمام مواد غذایی خود را در یخچال یا کابینت‌های دربسته قرار دهید.
 • خارج شدن از محل: قبل از سمپاشی، حتماً از محل مورد نظر خود خارج شوید و تا چند ساعت پس از سمپاشی بازنگردید.
 • دور نگه داشتن حیوانات خانگی: در صورت داشتن حیوان خانگی، آن‌ها را از محل سمپاشی دور نگه دارید.
نکات مهم قبل و بعد از سمپاشی گوشخیزک
نکات مهم قبل و بعد از سمپاشی گوشخیزک

نکات مهم بعد از سمپاشی گوشخیزک

 • ورود به محل: تا چند ساعت پس از سمپاشی، از ورود به محل مورد نظر خودداری کنید.
 • نظافت: بعد از سمپاشی، حتماً محل مورد نظر را به طور کامل نظافت کنید.
 • شستشوی ظروف: بعد از سمپاشی، حتماً تمام ظروف خود را با آب و مایع ظرفشویی بشویید.
 • عدم شستشوی سطوح: تا چند روز پس از سمپاشی، از شستشوی سطوح سمپاشی شده خودداری کنید.
 • مراقبت از کودکان و حیوانات خانگی: بعد از سمپاشی، مراقب باشید که کودکان و حیوانات خانگی شما مواد سمی را لمس یا لیس نزنند.
 • مشاهده علائم مسمومیت: در صورت مشاهده علائم مسمومیت مانند سرگیجه، تهوع و سردرد، فوراً به پزشک مراجعه کنید.

سمپاشی گوشخیزک چه مزایایی به همراه دارد؟

کنترل جمعیت، جلوگیری از بیماری، محافظت از اموال، ایجاد آرامش، از بین بردن تخم‌ ها و لاروهای گوشخیزک، جلوگیری از ورود گوشخیزک‌ ها به محل زندگی از مهم ترین مزایای سمپاشی گوشخیزک می باشد.

بهترین شرکت سمپاشی در تهران برای خدمات سمپاشی گوشخیزک کدام می باشد؟

شرکت سبزپوشان آریا بهترین شرکت سمپاشی در تهران برای خدمات سمپاشی گوشخیزک با هزینه مناسب می باشد برای دریافت خدمات سمپاشی گوشخیزک با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا