طراحی و اجرای فضای سبز

طراحی و اجرای فضای سبز

طراحی و اجرای فضای سبز منحصر به فردطبق سلیقه دلخواه کارفرمایان گرامی ازخدمات مجموعه ما میباشد فقط کافیست با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما به شما بپیوندند و به نیاز شما در اسرع وقت پاسخ دهند.

طراحی و اجرای فضای سبز تهران

مقاله ای که پیش رو دارید راجع به طراحی و اجرای فضای سبز تهران است؛ اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید پس به ادامه ی مطالب توجه کنید چرا که خالی از لطف نیست. فضای سبز همیشه برای انسان ها روحیه و سرزنده بودن را به همراه دارد اما در گذشته بیشتر در فصل بهار و یا برخی مکان های خاص امکان لذت بردن از طبیعت و فضای سرسبز وجود داشت این در حالیست که امروزه می توان در هر نقطه با هر شرایط آب و هوایی اقدام به طراحی و اجرای فضای سبز تهران کرد. در ادامه هر آن چه که باید در این باره بدانید را شرح داده ایم.

مجموعه سبزپوشان آریا، ارائه دهنده خدمات سمپاشی و فضای سبز شامل، سمپاشی سوسک، سمپاشی کنه، سمپاشی ساس، سمپاشی حشرات،‌ طراحی فضای سبز ویلا و طراحی فضای سبز حیاط با قیمت مناسب می باشد.

منظور از طراحی و اجرای فضای سبز

طراحی فضای سبز به هر نوع محیطی اعم از مصنوعی و طبیعی گفته می شود که انسان در به وجود آمدن آن دخالت داشته باشد. فضاهای سبز طبیعی مثل پارک ها، بوستان ها، مجموعه های ورزشی، میدان ها و فضاهای سبز مصنوعی شامل مواردی مثل استفاده از چمن های مصنوعی برای سالن ها، محوطه تالارها، بالکن ها و… باشد که ابعاد و انواع مختلفی دارد.

انواع طراحی و اجرای فضای سبز تهران

طراحی فضای سبز به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که عبارتند از:

فضاهای سبز عمومی

به طور کلی به آن دسته از فضاهای سبزی که در اختیار عموم مردم است، فضای سبز عمومی گفته می شود از جمله آن ها می توان به پارک ‌های علمی، تفریحی، ملی، آموزشی، باغ‌ ها، فضاهای سبز خطی  و… اشاره کرد.

سمپاشی سوسک را به مجموعه سبزپوشان آریا با سال ها تجربه در زمینه سمپاشی بسپارید. برای دریافت خدمات سمپاشی با ما در تماس باشید.

اجرای فضاهای سبز خصوصی

مالکیت این نوع از فضاهای سبز به عهده شخص خاصی است و استفاده از آن برای عموم مردم ممنوع است؛ باغچه های منازل یا باغ های شخصی از جمله این فضاها به شمار می آیند.

طراحی فضاهای سبز نیمه خصوصی

طراحی فضاهای سبز شهری که اداره آن ها توسط یک ارگان، سازمان یا نهاد خاصی باشد جز فضاهای سبز نیمه خصوصی به شمار می آیند؛ در واقع این نوع از فضاهای سبز بیشتر برای کارکنان همان اداره مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای طراحی و اجرای فضای سبز
مزایای طراحی و اجرای فضای سبز

فضاهای سبز خیابانی

هر نوع فضای سبزی که در حاشیه خیابان ها، بزرگراه ها، پیاده روها، میادین، گذرگاه ها، فضاهای اصلاح ترافیک و… دیده می شود جز فضاهای سبز خیابانی است.

برای دریافت خدمات سمپاشی ساس با مجموعه سبزپوشان آریا در تماس باشید. مجموعه سبزپوشان آریا بهترین مجموعه برای دریافت خدمات سمپاشی می باشد.

مزایای طراحی و اجرای فضای سبز

طراحی و اجرای فضای سبز چه به صورت مصنوعی و چه به صورت طبیعی باشد مزیت های خاص خود را دارد، از سری این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موجب زیبایی محیط می شود.
 • از به وجود آمدن گرد و غبار جلوگیری می کند.
 • محیط را همیشه مرتب و پاکیزه نشان می دهد.

مزیت های طراحی فضای سبز طبیعی

اجرای فضای سبز طبیعی نه تنها موجب زیبایی هر چه بیشتر محیط می شود بلکه از لحاظ سلامتی نیز به انسان کمک می کند.

 • دمای محیط را کاهش می دهد.
 • باعث کاهش آلودگی می شود.
 • به تصفیه هوا کمک می کند.
 • روحیه را تقویت کرده و استرس را کاهش می دهد.
 • در صورتی که گیاهان امکان کشت و برداشت داشته باشند می توان همیشه میوه یا سبزیجات تازه در اختیار داشت.
 • به تولید اکسیژن کمک می کند.
 • به ایجاد تعادل در شرایط اکولوژیک منجر می شود.
 • گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد.

برای دریافت خدمات طراحی فضای سبز حیاط با مجموعه سبزپوشان آریا تماس بگیرید. مجموعه سبزپوشان آریا بهترین مجموعه برای انجام خدمات طراحی فضای سبز می باشد.

طراحی و اجرای فضای سبز تهران به چند شکل انجام می شود؟

طرح ها و المان های زیادی وجود دارد که بر اساس آن ها می توان به طراحی و اجرای فضای سبز تهران پرداخت، از جمله این طرح ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی و اجرای فضای سبز در کارخانه های صنعتی

این نوع از طراحی ها فضای سبز مخصوص محیط های کارخانه ای است یعنی از گیاهانی استفاده می شود که هم برای محیط زیست مفید باشند و هم این که در برابر شرایط کارخانه مد نظر از خود مقاومت نشان دهند.

طراحی و اجرای فضای سبز به صورت عمودی

این نوع از طراحی جدید است و بیشتر برای مکان هایی مناسب می باشد که به اندازه کافی فضا وجود ندارد در نتیجه برای زیباسازی بیشتر طراحی و اجرای فضای سبز را به صورت عمودی انجام می دهند.

در صورت نیاز به خدمات طراحی فضای سبز ویلا با مجموعه سبزپوشان آریا در ارتباط باشید. مجموعه سبزپوشان آریا خدمات طراحی فضای سبز را با قیمت مناسب انجام می دهد.

طراحی و اجرای فضای سبز به صورت سه بعدی

این نوع از طراحی برای مکان های بسیار خاص مورد استفاده قرار می گیرد یعنی مکان هایی که امکان استفاده از هیچگونه فضای سبز را چه به صورت طبیعی و چه مصنوعی ندارند. مزیتی که این روش دارد این است که می توان یک طراحی بصری زیبا بدون محدودیت ایجاد کرد و تمرکز ذهن خود را افزایش داد.

برای دریافت خدمات سمپاشی منزل، سمپاشی کارخانه، سمپاشی رستوران، سمپاشی محل کار، سمپاشی بیمارستان، سمپاشی فروشگاه و سمپاشی پارکینگ با مجموعه سبزپوشان آریا در تماس باشید.

طراحی و اجرای فضای سبز را به کجا بسپاریم؟

همانطور که می دانید امروزه طراحی و اجرای فضای سبز تهران بسیار مورد توجه قرار گرفته است از همین رو بسیاری از افراد به فعالیت در این زمینه روی آورده اند اما همه ی آن ها به طور حرفه ای فعالیت ندارند به بیان دیگر این که نمی توانند انتظارات مشتری را برآورده کنند؛ اگر به دنبال یک شرکت خوب برای انجام این کار می پردازید ما به شما شرکت سبز پوشان آریا را معرفی می کنیم. این شرکت سال هاست در این زمینه به ارائه خدمات به مشتریان پرداخته به همین جهت مهارت و تجربه ی کافی را به دست آورده است پس با اطمینان خاطر به آن ها مراجعه کنید.

احدات آبنما از خدمات تخصصی مجموعه سبزپوشان آریا می باشد. برای دریافت خدمات احداث آبنما با ما تماس بگیرید.

هزینه طراحی و اجرای فضای سبز
هزینه طراحی و اجرای فضای سبز

هزینه طراحی و اجرای فضای سبز تهران

مخاطبانی که راجع به طراحی و اجرای فضای سبز تهران پرس و جو می کنند معمولا راجع به هزینه ای که به همراه دارد نیز کنجکاو خواهند بود اما حقیقت این است که نمی توان یک رقم ثابت را بیان کرد چرا که این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد همین امر باعث تفاوت در قیمت ها می شود؛ از جمله عواملی که در این زمینه تاثیردارند می توان به نوع فضای سبز، وسایل به کار برده شده، متراژ، کیفیت کلی و… اشاره کرد.

بهترین راه برای اطلاع از قیمت ها تماس با شرکت سبزپوشان آریا یا ارتباط از طریق سایت آن هاست. جهت دریافت مشاوره رایگان برای طراحی فضای سبز حیاط و طراحی فضای سبز ویلا با ما در تماس باشید. با سپاس از همراهی همیشگی شما کاربران گرامی؛ هدف ما از ارائه این مطالب آشنایی هر چه بیشتر شما با موضوع طراحی و اجرای فضای سبز بود امیدواریم که مفید بوده باشد.

اجرای محوطه سازی با فضای سبز از خدمات مجموعه سبزپوشان آریا می باشد. در صورت نیاز به خدمات با ما در ارتباط باشید.

خدمات فضای سبز مجموعه سزپوشان شامل چه مواردی می شود؟

خدمات فضای سبز مجموعه سبزپوشان شامل طراحی و اجرای صفر تا صد فضای سبز از خاکبرداری و آماده سازی محیط تا کاشت و پاکسازی و نظافت جهت بهره برداری، کاشت، ترمیم و کوتاه کردن چمن، کاشت و هرس درخت، کاشت و مراقبت از انواع گل و سمپاشی درخت و فضای سبز می شود.

چه مناطقی شامل ارائه خدمات فضای سبز مجموعه سبزپوشان می باشد؟

مجموعه سبزپوشان آریا خدمات طراحی و اجرای فضای سبز را در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران ارائه می دهد.

کاشت چمن و گل در چه فصولی از سال قابل اجرا می باشد؟

کاشت چمن به طور معمول اواخر زمستان و یا اوایل بهار انجام می شود اما کاشت گل بسته به نوع آن در هر فصلی از سال امکانپذیر است.

هزینه اجرای فضای سبز چقدر است؟

برآورد هزینه طراحی و اجرای فضای سبز به متراژ و نوع فضای سبز مورد نظر برای اجرا بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت و دریافت مشاوره می توانید با شماره های 02188758411 و 09123147899 تماس حاصل نمایید.

آیا تهیه گل و گلدان برای ادارات نیز شامل خدمات مجموعه سبزپوشان می شود؟

بله تهیه گل و گلدان مناسب (با توجه به نور و میزان آبیاری) برای ادارات و حتی منازل نیز توسط مجموعه سبزپوشان آریا انجام می شود.

آیا خدمات فضای سبز محیط های وسیع مانند محوطه تالار و یا مجتمع ها نیز در حیطه خدمات مجموعه سبزپوشان می باشد؟

در صورتی که محوطه مذکور جزء ملک شخصی باشد بله ارائه خدمات فضای سبز در هر متراژ و وسعتی امکانپذیر است.

برای دریافت خدمات طراحی و اجرای فضای سبز به کجا مراجعه کنیم؟

مجموعه سبزپوشان آریا ارائه دهنده خدمات طراحی و اجرای فضای سبز با مناسب ترین قیمت می باشد.

هزینه خدمات طراحی و اجرای فضای سبز چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات طراحی و اجرای فضای سبز با مجموعه سبزپوشان آریا تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا