سمپاشی کنه

سمپاشی کنه

خدمات سمپاشی کنه

سمپاشی کنه چیست؟ وجود کنه در خانه برای خانم های خانه دار کابوس وحشتناکی است، علاوه بر اینکه نیش این حشره بسیار دردناک میباشد. احتمالا  باعث جوش و خارش شود و باکتری ها و ویروس های زیادی را نیز فرد میزبان منتقل کند. برای سمپاشی کنه بهتر است از سمپاشی منزل و سمپاشی لباس و لوازم استفاده شده شروع شود.

کنه ها یکی از حدود ۸۲۵ گونه بی مهرگان متعلق به راسته پارازیتوئیدها هستند و از انگل های ضروری در حیات وحش هستند و در علف های بلند یافت می شوند و می توانند به حیوان یا شخص بچسبند و از خون آنها تغذیه کنند. برخی از کنه ها گهگاه به انسان مچسبند و از خون آن میمکند. این حشرات ناقل بیماری های خطرناکی مانند بیماری لایم، تب منقوط کوه راکی، تولارمی، آنسفالیت ویروسی اسب، ارلیشیوز، بابزیوز و آناپلاسموز فقط در حیوانات هستند. سمپاشی حشرات توسط شرکت سبزپوشان آریا استفاده از روش‌های مدرن و موثر به صورت کاملا تضمینی انجام می شود.

کنه ها از کجا می آیند؟

کنه ها می توانند در تمام مناطق جهان زندگی کنند، در مناطق مرتفع، جنگلی و چمنزار یافت می شوند و همچنین می توانند در مکان های شهری، سواحل و مناطق مرطوب نزدیک به زمین مانند تنه درختان، شاخه ها، شاخه های بلند و مناطق علفزار باشند. کنه ها همچنین در باغ ها، مزارع، پارک ها، مناطق مسکونی، در میان توده های چوبی، بالای درختان، دیوارهای سنگی مرطوب، توده های خاک و برگ و همچنین غذای پرندگان یافت می شوند.

برخی از انواع کنه‌ها مانند کنه‌های سگ قهوه‌ای تمایل به زندگی در داخل خانه‌ها یا پرورشگاه‌ها دارند و کنه‌های نرم در غارها، کلبه‌های روستایی و جاهایی که جوندگان یا لانه‌های آنها قرار دارند زندگی می‌کنند. عادات رفتاری در میان گونه های مختلف کنه ها متفاوت است، اما همه آنها تمایل دارند در شرایط مشابهی در مکان های مختلف زندگی کنند. کنه زندگی خود را در طبیعت آغاز می کند، قبل از اینکه به بدن میزبان بچسبد.

معمولا کنه روی یک تیغه بلند علف یا شاخه ای که در هوا امتداد دارد زندگی می کند و منتظر می ماند تا بر روی میزبان بچسبد  بدون اینکه میزبان متوجه شود، این حشره به پوست و مو ، لباس حیوانات خانگی میچسبد. ماهیت جستجوی میزبان آنها را مجبور می کند در علفزار ها، لانه حیوانات و مکان هایی که حیوانات به طور مکرر از آنجا عبور می کنند زندگی کنند.

کنه ها معمولاً مناطق گرم و مرطوب میزبان مانند زیر بغل یا کشاله ران را به سایر نقاط بدن ترجیح می دهند. پس از خون گیری، کنه از میزبان خود جدا می شود، سپس به جستجوی میزبان دیگری ادامه می دهد. شرکت سبزپوشان آریا خدمات سمپاشی کنه و سمپاشی گال و سمپاشی مگس و سایر حشرات موذی را با بهترین سموم انجام می دهد در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

سمپاشی کنه کبوتری
سمپاشی کنه کبوتری

سمپاشی کنه کبوتری

شرکت سبزپوشان آریا یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه سمپاشی و دفع آفات است. این شرکت از روش‌های مدرن و موثر برای سمپاشی کنه کبوتری استفاده می‌کند. کارشناسان شرکت سبزپوشان آریا ابتدا محل مورد نظر را بررسی می‌کنند تا میزان آلودگی را تعیین کنند. کارشناسان شرکت سبزپوشان آریا با توجه به نوع آلودگی، محلول سمپاشی را تهیه می‌کنند و با استفاده از تجهیزات مدرن، محل مورد نظر را سمپاشی می‌کنند. کارشناسان شرکت سبزپوشان آریا پس از سمپاشی، محل مورد نظر را بررسی می‌کنند تا از اثربخشی سمپاشی اطمینان حاصل کنند.

مزایای سمپاشی کنه کبوتری توسط شرکت سبزپوشان آریا

  • استفاده از روش‌های مدرن و موثر
  • استفاده از مواد اولیه با کیفیت
  • انجام سمپاشی توسط کارشناسان مجرب
  • ارائه گارانتی برای سمپاشی
هزینه سمپاشی کنه کبوتری
هزینه سمپاشی کنه کبوتری

هزینه سمپاشی کنه کبوتری

قیمت سمپاشی کنه کبوتری توسط شرکت سبزپوشان آریا به عوامل مختلفی مانند نوع آلودگی، مساحت محل مورد نظر و روش سمپاشی بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق سمپاشی، می‌توانید با کارشناسان شرکت سبزپوشان آریا تماس بگیرید. سمپاشی منازل و محیط کار توسط شرکت سبزپوشان آریا بهترین شرکت سمپاشی در تهران قابل انجام می باشد برای دریافت خدمات و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی کنند.

شرایط مناسب برای حضور کنه

  • رطوبت: مناطقی که رطوبت بالای 85 درصد یا بالاتر دارند، محیطی ایده آل برای کنه ها هستند، زیرا آنها قادر به نوشیدن آب نیستند، آب و هوای با رطوبت بالا آنها را زنده نگه می دارد و یا به دلیل کم آبی می میرند.
  •  گرما: کنه ها به دمای گرم نیاز دارند، زیرا حرکت آنها را تسهیل می کند، که احتمال یافتن میزبان را افزایش می دهد، زیرا دمای کمتر از 6.7 درجه سانتیگراد حرکت کنه ها را دشوار می کند.
  • زیستگاه: کنه ها محیط هایی با پوشش گیاهی کم را ترجیح می دهند، زیرا پوشش کافی از نور خورشید را فراهم می کنند که به آنها کمک می کند رطوبت را بهتر حفظ کنند.
راه های از بین بردن کنه
راه های از بین بردن کنه

راه های از بین بردن کنه

پس از بازگشت از بیرون، لباس‌ها را در حمام بخوبی بررسی کنید، در صورت وجود هرگونه کنه روی لباس‌ ها باید بلافاصله با قرار دادن آن‌ها در خشک‌کن روی حرارت بالا به مدت 10 تا 15 دقیقه تا تمام کنه‌ها از بین بروند. لباس های خود را  باید بخوبی در آب داغ بشویید تا از بین بروند.
خودتان پوست خود را معاینه کنید، از یک آینه برای بررسی اعضای بدن خود استفاده کنید. مانند زیر بغل، داخل و اطراف گوش، داخل ناف، دور کمر، پشت زانو و بین موهای ساق پا.

از حیوانات خانگی خود با تهیه قلاده کنه، داروهای خوراکی یا اسپری محافظت کنید تا از تبدیل شدن به میزبان کنه جلوگیری کنید. مراقبت مداوم از حیوانات خانگی و مراقبت یکپارچه و مداوم و تمیز نگه داشتن آنها. به همین دلیل است که حیوانات باید به قلاده های ضد کنه مجهز شوند و به طور مداوم آنها را نزد دامپزشک ببرید تا تمیز و عاری از هر نوع حشره باشند. 

انجام نظافت زباله ها و کثیفی های انباشته شده و همچنین از بین بردن علف ها و کاغذها و علف های اطراف خانه، زیرا این گونه مناطق محیط مناسبی برای مخفی شدن کنه ها بوده و کنه در آنها به وفور یافت می شود. سمپاشی موریانه و سمپاشی سوسک و سمپاشی ساس توسط شرکت سبزپوشان آریا در کوتاه ترین زمان قابل انجام می باشد جهت دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

بهترین شرکت در تهران برای سمپاشی کنه کدام می باشد؟

شرکت سبزپوشان آریا ارائه دهنده خدمات سمپاشی کنه با هزینه مناسب در کوتاه ترین زمان می باشد برای دریافت خدمات و کسب اطلاعات بیشتر با شرکت سبزپوشان آریا بهترین شرکت سمپاشی در تهران تماس بگیرید.

راه های از بین بردن کنه کبوتری چیست؟

در صورت وجود هرگونه کنه روی لباس‌ ها باید بلافاصله با قرار دادن آن‌ها در خشک‌ کن روی حرارت بالا به مدت 10 تا 15 دقیقه تا تمام کنه‌ها از بین بروند. لباس های خود را  باید بخوبی در آب داغ بشویید تا از بین بروند. مراقبت از حیوانات خانگی و تمیز نگه داشتن آن ها، انجام نظافت زباله ها و کثیفی های انباشته شده و همچنین از بین بردن علف ها و کاغذ های اطراف خانه از دیگر راه های از بین بردن کنه می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

Scroll to Top
اسکرول به بالا