سمپاشی پارکینگ

سمپاشی پارکینگ

سمپاشی پارکینگ چرا باید انجام شود؟ پارکینگ یکی از مکان هایی است که بیشتر حشرات، جوندگان و خزندگان در آنجا بدنبال سرپناه و زاد ولد هستند. پارکینگ بدلیل مرطوب بودن و تاریک بودن یک مکان مناسب برای هر نوع حشره و جونده ای مانند موش و مار است. به همین دلیل بایستی برای جلوگیری از ورود این حشرات و جوندگان به داخل خانه از طریق آن اقدام به سمپاشی پارکینگ کرد. شما میتوانید به صورت تضمینی و 100 درصدی سمپاشی پارکینگ و سمپاشی منزل خود را به ما بسپارید.
توصیه شرکت سبزپوشان آریا این است که برای سمپاشی پارکینگ حتما از یک گروه با تجربه و کارآزموده در این زمینه استفاده کنید. این گروها با بهره مندی از متخصصینی که در این کار هم تجربه لازم را دارند و دانش کافی براحتی اقدام به سمپاشی پارکینگ خانه یا محل کار شما میکنند.

مجموعه سبزپوشان آریا، ارائه دهنده خدمات سمپاشی و فضای سبز شامل، سمپاشی سوسک، سمپاشی کنه، سمپاشی ساس، سمپاشی حشرات،‌ طراحی فضای سبز ویلا و طراحی فضای سبز حیاط با قیمت مناسب می باشد.

همچنین عدم رعایت نظافت روزانه ساختمان، انباشته شدن زباله های مایع در پارکینگ و همچنین رعایت نکردن سایر موارد بهداشتی  باعث پیدایش جانوران و حشرات در محیط پارکینگ میشود که در این شرایط نمیتوانید سمپاشی پارکینگ را نایدیده بگیرید.

نحوه سمپاشی پارکینگ ها برای از بین بردن سوسک ها

شرکت های مختلفی  همچون شرکت سبزپوشان آریا در زمینه سمپاشی پارکینگ با حشره کش ها و از بین بردن انواع حشرات مختلف در تهران فعالیت می کنند و یکی از مهمترین مزیت های این شرکت  این است که تمام پارکینگ را بدون آسیب رساندن به چیزی سمپاشی می کنند.

 •  سوسک ها حشرات بسیار آزاردهنده ای هستند و افراد زیادی به روش های مختلف به دنبال خلاصی از شر آنها هستند و ممکن است افراد از روش های شناخته شده برای از بین بردن این حشره استفاده کنند اما در برخی موارد شما هیچ نتیجه نهایی پیدا نمی کنید.
 • یکی از مزیت های این شرکت این است که سعی می کند در کوتاه ترین زمان ممکن سوسک های در پارکینگ را به طور کامل از بین ببرد .
 • تخصص این شرکت در از بین بردن انواع دیگر حشرات و در عین حال اطمینان از عدم ظهور مجدد آنها، از جمله مورچه ها، حشرات و بسیاری دیگر از حشرات که باعث ناراحتی صاحبان خانه می شوند و آسیب زیادی به وسائل خانه وارد می کنند.

برای دریافت خدمات سمپاشی منزل، سمپاشی کارخانه، سمپاشی رستوران، سمپاشی محل کار، سمپاشی بیمارستان، سمپاشی فروشگاه و سمپاشی پارکینگ با مجموعه سبزپوشان آریا در تماس باشید.

نحوه سمپاشی پارکینگ

راه های زیادی برای مبارزه و دفع حشرات وجود دارد که یکی از آنها کمک گرفتن از شرکت های خدماتی سمپاشی همچون سبزپوشان آریا میباشد.
برای جلوگیری از حضور حشرات و جوندگان به داخل پارکینگ و از بین بردن آنها می توان اقدامات پیشگیرانه زیادی را دنبال کرد که از جمله این اقدامات به موارد زیر اشاره می کنیم:

 • از سطل های زباله که درب محکمی دارند استفاده کنید و کیسه های زباله را به محض پر شدن بیرون از پارکینگ بزارید، همیشه سطل زباله و اطراف آن را دائما تمیز نگه دارید.
 • غذاها را در ظروف دربسته نگهداری کنید و آنها را در معرض سطوح خارجی قرار ندهید.
 • ظروف کثیف را برای مدت طولانی در سینک نگذارید و به محض استفاده سعی کنید آنها را تمیز کنید.
 • در مورد حیوانات خانگی موجود در خانه، به طور مرتب محل دستشویی آنها را تمیز کنید و خانه آنها را تمیز نگه دارید.
 • چراغ های دخل پارکینگ را در شب خاموش کنید؛ زیرا حشرات پرنده جذب نور آن می شوند.
 • به محض ریختن مواد غذایی و نوشیدنی روی سطوح، فوراً آنها را تمیز کنید و بقایای مواد غذایی را که ممکن است داخل لگن ظرف باشد، فوراً دور بیندازید.
 • نواحی زیر و اطراف لوازم خانگی، مانند یخچال و سایر ظروف آشپزخانه را آب و صابون خوب بشورید و سپس آنرا خوب خشک کنید.
 • لوله های فاضلاب داخل خانه را با استفاده از مواد مخصوص به خوبی تمیز کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که پنجره‌ها و درها به خوبی بسته شده‌اند و بر روی آن‌ها غربال‌هایی تعبیه شده است تا از ورود حشرات در حال پرواز به هنگام باز شدن جلوگیری شود، ضمن اینکه دائماً این غربال‌ها را چک کرده و در صورت آسیب، به تعمیر یا تعویض آن‌ها بپردازید.
 • تمام سوراخ های تهویه خانه را با استفاده از پرده های مخصوص ببندید که اجازه عبور هوا را می دهد و در عین حال از ورود حشرات به خانه جلوگیری می کند.
 • شکاف ها، و سوراخ های اطراف لوله ها فاضلاب پارکینگ که حشرات پرنده می توانند از طریق آنها وارد خانه شوند، خوب پرکنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

اسکرول به بالا