سمپاشی موریانه

سمپاشی موریانه

خدمات سمپاشی موریانه

شرکت سمپاشی موریانه سبزپوشان آریا یکی از راه هایی است که می توانید از کمک و تجریه آنها برای مبارزه و از بین بردن موریانه ها استفاده کنید چرا که موریانه ها یکی از خطرناک ترین و آزاردهنده ترین حشرات محسوب می شوند. موریانه ها در عین حال به محض قرار گرفتن در تاسیسات یا خانه، بلافاصله آنها را از بین می برند و به شدت تکثیر می شوند و به صورت کلنی وجود دارند. از طریق این مقاله به طور مفصل با خدمات کنترل آفات سبزپوشان آریا بخصوص موریانه آشنا می شویم.

سمپاشی موریانه در شرکت سبزپوشان آریا

امروزه هر شرکت سمپاشی باید دارای ویژگی های خوب و مواد شمیایی غیر مضری باشد تا بتواند رضایت مشتری را جلب کند. در واقع تمام مزیت هایی که برای خدمات سمپاشی لازم است و باعث می شود کار با کارایی و کمال انجام شود.

 • داشتن کارکنان با تجربه کافی و آموزش دیده برای مقابله با هر نوع حشره موذی
 • کار کارآمد و عدم آسیب رساندن به تاسیسات در حین کنترل کار با رعایت بهداشت کامل در حین کار.
 • نظارت بر کار از طریق نماینده ای که در آنجا حضور فیزیکی داشته و راهنمایی های لازم را به کارگران می دهد.
 • داشتن تجهیزات کامل و بروز برای کنترل حشرات و موریانه ها، برای فضاهای باز و برای پاشیدن سوراخ های کوچک در طبقات مختلف
 • استفاده از بهترین حشره کش ها و سموم در وهله اول برای اطمینان از اثربخشی کامل
 • همچنین حشره کش ها برای کنترل حشرات انتخاب می‌شوند.
مزایای سمپاشی موریانه
مزایای سمپاشی موریانه

آسیب موریانه به انسان و ساختمان

اثرات مضر موریانه بر چوب منازل

موریانه ها به خانه ها هجوم می آورند و به مقدار زیادی تکثیر می شوند و اگر کنترل نشوند از طریق دیوارها وارد خانه ها می شوند. از اینجا آسیب به چوب در مبلمان شروع می شود و بعد از آن به چوب های موجود در آشپزخانه آسیب می رسانند. سمپاشی مورچه و موریانه و مگس و موش و سوسک و … توسط شرکت سبزپوشان آریا قابل انجام می باشد برای دریافت خدمات سمپاشی انواع حشرات موذی کافیست با مجموعه سبزپوشان آریا تماس بگیرید تا خدمات سمپاشی توسط شرکت سبزپوشان آریا برای شما انجام شود.

آسیب موریانه به انسان

از جمله مواردی که تیم شرکت سمپاشی سبزپوشان آریا برای شما لیست می کند، آسیب هایی است که به انسان وارد می کند که عبارتند از: قرار گرفتن در معرض گازهایی که به پوست آسیب می رساند و باعث ظاهر شدن زخم بر روی پوست انسانها می شود، قرار گرفتن در معرض آلرژی، به ویژه مبتلایان به آسم، به شدت تحت تأثیر هر یک از مواد شیمیایی مورد استفاده در کنترل موریانه قرار می گیرد.

آسیب موریانه به ساخت و ساز خانه

موریانه ها به سازه های خانگی که در پایه خود خانه قرار دارند آسیب می رسانند. این امر بر روی دیوارها، کف ها تأثیر می گذارد و ترک هایی ایجاد می کند و در طول سال ها موریانه ها پی ساختمان را فرسایش می دهند. بنابراین، احتمالاً برای مقابله با حشرات و موریانه ها به طور خاص باید با یک شرکت سمپاشی که دارای قدمت و اعتبار کافی داشته باشد تماس بگیرید. سمپاشی حشرات در تهران از خدمات ویژه شرکت سبزپوشان آریا با سال ها سابقه در زمینه خدمات سمپاشی می باشد در صورت نیاز به خدمات سمپاشی انواع حشرات موذی با شماره های مندرج در سایت سبزپوشان آریا تماس بگیرید.

نحوه از بین بردن موریانه
نحوه از بین بردن موریانه

روش های جلوگیری از ورود موریانه به خانه

 • نصب درهای محافظ برای پنجره ها و درها به منظور جلوگیری از ورود موریانه به خانه.
 • استفاده از شبکه های محافظ برای پنجره ها و درها به منظور محافظت از ورود موریانه.
 • نگهداری نظم و تمیزی در خانه به منظور جلوگیری از جذب مواد غذایی توسط موریانه.
 • استفاده از محافظ مواد غذایی و نگهداری آنها در جای مناسب و محکم.
 • استفاده از مواد شیمیایی یا طبیعی برای جلوگیری از ورود موریانه به خانه مانند اسپری های حشره کش یا اسانس های طبیعی مانند روغن آویشن یا نعناع.

نحوه از بین بردن موریانه در منزل

برای از بین بردن موریانه در منزل، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 • استفاده از اسپری حشره کش: اسپری حشره کش‌های موجود در بازار را بر روی محل‌هایی که موریانه دیده می‌شود، اسپری کنید.
 • استفاده از پودر حشره کش: پودر حشره کش را در محل‌هایی که موریانه‌ها فعالیت دارند، پاشیده و برای مدتی بر روی آنها بگذارید.
 • استفاده از ترکیبات طبیعی: مثلاً مخلوطی از سرکه و آب را در بطری اسپری کنید و بر روی محل‌هایی که موریانه‌ها دیده می‌شوند، اسپری کنید.
 • حفاظت از غذاها: موریانه‌ها به دنبال منابع غذایی هستند. بنابراین باید مواد غذایی را در جایی نگهداری کنید که به آنها دسترسی نداشته باشند.
 • تمیزی و نظافت: با داشتن یک محیط تمیز و خشک، می‌توانید از ورود موریانه به خانه جلوگیری کنید.
 • محافظت از نقاط ورودی: موریانه‌ها از نقاط ورودی مختلفی به خانه وارد می‌شوند. بنابراین بیشترین توجه را به درها، پنجره‌ها و نقاط ورودی دیگر خانه خود بدهید و از آنها محافظت کنید.

اگر با وجود این روش‌ها، مشکل موریانه‌ها حل نشد، بهتر است با شرکت سبزپوشان آریا تماس بگیرید تا به شما کمک کنند. شرکت سبزپوشان آریا خدمات سمپاشی منازل در تهران را در کوتاه ترین زمان توسط پرسنل مجرب خود انجام می دهد در صورت نیاز به خدمات و کسب مشاوره با شرکت سبزپوشان آریا تماس بگیرید.

هزینه سمپاشی موریانه
هزینه سمپاشی موریانه

مزایای سمپاشی موریانه

سمپاشی می‌تواند به شما کمک کند تا آفات مختلف را در خانه‌تان کنترل کنید، از جمله موریانه‌ها که ممکن است به مشکل تبدیل شوند. بسیاری از محصولات سمپاشی آماده به کار هستند و به راحتی قابل استفاده هستند. این به شما امکان می‌دهد تا به سرعت و با کمترین زمان و هزینه ممکن آفات را کنترل کنید. بسیاری از سم‌های حشره کش کارآیی بالایی در کنترل موریانه‌ها دارند و می‌توانند به شما کمک کنند تا این مورچه‌ها را به طور موثری از محل‌هایی که ناخواسته نفوذ کرده‌اند، دور کنید.

موریانه‌ها ممکن است باعث انتقال میکروب‌ها و باکتری‌ها شود. با کنترل موریانه‌ها می‌توانید از انتقال بیماری‌ها به خانه‌تان جلوگیری کنید. به هر حال، باید توجه داشت که استفاده از سمپاشی باید به‌طور محتاطانه و با رعایت دستورالعمل‌ها و ایمنی‌های لازم انجام شود. همچنین، باید از سمپاشی در محیط‌هایی که کودکان یا حیوانات خانگی حضور دارند، خودداری کرد و از محصولاتی که برای این موارد مناسب نیستند استفاده نکرد.

آیا شرکت سبزپوشان آریا خدمات سمپاشی موریانه را انجام می دهد؟

شرکت سبزپوشان آریا خدمات سمپاشی موریانه را در تهران با قوی ترین سموم انجام می دهد در صورت نیاز به خدمات سمپاشی موریانه با ما تماس بگیرید.

چگونه از ورود موریانه به خانه جلوگیری کنیم؟

استفاده از اسپری حشره کش، استفاده از پودر حشره کش، استفاده از ترکیبات طبیعی، حفاظت از غذاها، تمیزی و نظافت، محافظت از نقاط ورودی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

Scroll to Top
اسکرول به بالا