از بین بردن ساس با آفت کش بی خطر

سمپاشی ساس

سمپاشی ساس

درباره سمپاشی ساس ها و راه حل مقابله با ساس های موذی چه میدانید؟ ساس ها حشرات کوچک و قهوه ای مایل به قرمزی هستند که پوست انسان و حیوانات را در هنگام خواب گاز می گیرند تا از خون آنها تغذیه کنند. ساس‌ها به اندازه یک دانه سیب هستند و در شکاف‌ها، شکاف‌ تخت‌ها، تشک‌ها، تخت‌خواب‌ها، چارچوب‌های تخت و سایر وسایل اطراف تخت پنهان می‌شوند.برای سمپاشی ساس میتوانید به شرکت سمپاشی سبزپوشان آریا تماس بگیرید.

علائم وجود ساس

یکی از رایج ترین علائم وجود ساس در رختخواب، وجود رد گزیدگی است که در هنگام خواب بر روی بدن شما ظاهر می شود و در صورت مشاهده این گونه لک های قرمز روی بدن خود، باید تخت را بررسی کرده و مطمئن شوید که ساسی وجود ندارد.

تشخیص تفاوت بین نیش ساس و گزش یا بثورات حشرات دیگر دشوار است. به طور کلی، نیش ساس معمولاً به صورت زیر است:

 • قرمزشدن ناحیه مورد نظر، اغلب با یک نقطه قرمز تیره در وسط
 • احساس خارش کردن 
 • به صورت یک خط ناهموار یا در یک گروه توزیع می شود
 • روی صورت، گردن، بازوها و دست ها قرار دارد

برخی از افراد به نیش ساس واکنشی نشان نمی دهند، در حالی که برخی دیگر واکنش آلرژیک دارند که ممکن است شامل خارش شدید، تاول یا کهیر باشد.

جهت فرستادن تیم حرفه ای برای سمپاشی منزل با ما تماس بگیرید.

ساس چگونه تغذیه می کند؟

زمان ایده آل برای تغذیه ساس یک ساعت قبل از طلوع آفتاب است، اما اگر گرسنه باشند، ممکن است در هر زمانی در طول روز یا شب غذا بخورند، اما شب را به روز ترجیح می دهند.

ساس ها با خزیدن روی هر وسیله یا بالا رفتن از دیوار اتاق به بدن مورد نظر خود می رسند تا زمانی که امواج گرما را روی بدن احساس کنند و باید توجه داشت که ساس ها جذب هوای گرم می شوند.

مجموعه سبزپوشان آریا، ارائه دهنده خدمات سمپاشی و فضای سبز شامل، سمپاشی سوسک، سمپاشی کنه، سمپاشی ساس، سمپاشی حشرات،‌ طراحی فضای سبز ویلا و طراحی فضای سبز حیاط با قیمت مناسب می باشد.

این حشره با استفاده از دو لوله سوراخ هایی در پوست فرد میزبان ایجاد می کند:

 1. لوله اول: بزاق حاوی ماده بی حس کننده را تزریق می کند تا فرد احساس درد نکند، علاوه بر آن یک داروی ضد انعقاد نیز تزریق می کند تا خون به راحتی از بدن خارج شود.
 2. لوله دوم: خون را می مکد و این فرآیند تقریباً 2-5 دقیقه طول می کشد.

پس از چند دقیقه یا گاهی ساعت ها، فرد متوجه این علائم ناشی از ساس می شود و باید توجه داشت که این حشرات تقریباً هر 5 تا 10 روز یکبار تغذیه می کنند و ممکن است گاهی اوقات بتوانند بدون تغذیه چندین ماه زنده بمانند.

ساس چگونه تولید مثل می کند؟

ساس نر شکم ساس ماده را سوراخ می کند تا اسپرم را  وارد شکم او  کند و اسپرم به نوبه خود از طریق بافت های ماده به سمت تخم ها می رود تا آنها را بارور کند.وقتی تخمک بارور شد ساس ماده روزانه 5 تخم می گذارد. و این بچه ها دو هفته طول می کشد تا از تخم خارج شوند.

هجوم ساس معمولا در اطراف یا نزدیک محل خواب افراد رخ می دهد. ساس ها در شکاف ها پنهان می شوند برای سمپاشی ساس زودتر اقدام کنید:

 • تشک ها
 • چارچوب ها
 • پشتی تخت
 • اشیاء در نزدیکی تخت

همچنین ممکن است در مکان های زیر ساس ها وجود داشته باشند:

 • زیر کاغذ دیواری شل
 • زیر فرش 
 • در داخل مبلمان 
 • زیر تابلوهای برق یا پریز برق

اگر ساس شما را گاز بگیرد چه اتفاقی می افتد؟

معمولاً هنگام خواب توسط ساس گزیده می‌شوید اگر با این مورد روبرو شدید برای سمپاشی ساس اقدام کنید ، اما بلافاصله آنها را احساس نمی‌کنید، اما با گذشت زمان متوجه وجود نشانه‌هایی از محل این گزش می‌شوید و در بیشتر موارد فرد متوجه قرار گرفتن نیش ساس نمی‌شود.

این گزش‌ها معمولاً پس از یک یا دو هفته ناپدید می‌شوند، اما نباید ناحیه آسیب‌دیده را خراش دهید، زیرا انجام این کار می‌تواند باعث درماتیت شود و اگر متوجه شدید که علائم شما در حال گسترش است، باید فوراً با پزشک مشورت کنید.

ساس‌ها در اقامتگاه‌های شلوغ بیشتر دیده می‌شوند، مانند:

 • مجتمع های مسکونی
 •  خوابگاها
 • هتل ها
 • کشتی ها
 • قطار و اتوبوس ها

 

راه های دفع ساس

 • پوشششما می توانید با پوشیدن لباس خوابی که تا حد امکان پوست را می پوشاند از نیش ساس جلوگیری کنید، زیرا ساس تمایلی به قرار گرفتن زیر لباس ندارد.
 • اسپری دفع حشراتدافع حشرات طراحی شده برای محافظت در برابر پشه ها یا کنه ها روی ساس ها خیلی موثر نیستند.
 • شرکت های خدماتی سمپاشی: برای سمپاشی ساس میتوانید به شرکت سمپاشی سبزپوشان آریا تماس بگیرید.
 • پشه بندتورهای تخت آغشته به حشره کش پرمترین ممکن است به محافظت از شما در برابر نیش ساس کمک کند. 

برای دریافت خدمات سمپاشی منزل، سمپاشی کارخانه، سمپاشی رستوران، سمپاشی محل کار، سمپاشی بیمارستان، سمپاشی فروشگاه و سمپاشی پارکینگ با مجموعه سبزپوشان آریا در تماس باشید.

از بین بردن ساس با آفت کش بی خطر

سمپاشی ساس با آفت کش بی خطر ، انواع مختلفی از حشره کش ها وجود دارند که می توانند ساس ها را برای همیشه از بین ببرند، اما همه این نوع آفت کش ها کاملاً بی خطر نیستند، انواع مختلفی وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد، مانند Pyrethroid که می تواند آسیب های زیادی به سلامت انسان وارد کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با سزپوشان آریا تماس بگیرید.

روش های سمپاشی منازل با سموم دفع آفات Temprid FX

یکی از بهترین آفت کش های موثر دراز بین بردن دائم و سمپاشی ساس ها بشمار می رود. و هیچ گونه آسیبی به انسان و سلامتی آنها وارد نمی کند و می توانید خودتان از آن استفاده کنید. استفاده از این نوع آفت کش برای فرد بدون نیاز به کمک متخصص امکان پذیر است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که این نوع آفت کش را روی مکان هایی که حشرات وجود دارند بریزید. این حشره کش سریع فورا حشرات را میکشد. تخم‌های مسئول وجود حشرات در محل را بدون تشکیل مجدد آنها از بین میبرد. با سمپاشی ساس از شر لاروهای کوچک مسئول تشکیل ساس خلاص می‌شوید. این مکان ها را باید به خوبی تمیز کنید تا دیگر این حشره را در خانه پیدا نکنید.
این امکان وجود دارد که پس از از بین بردن این حشره به محل دفع آن برگردد. بنابراین می توان از این پودر در نظر گرفته شده برای از بین بردن ساس استفاده کرد. این یکی از بهترین آفت کش هایی است که می توانید برای تمیز نگه داشتن خانه و خلاص شدن از شر ساس ها استفاده کنید. بنابراین، از آنجایی که پودری که استفاده می شود. می تواند برای مدت طولانی در مناطقی که ساس ها پنهان شده اند استفاده شود. از حضور مجدد حشرات در خانه جلوگیری می کند. یکی از آفت کش های بی خطر برای سلامتی انسان محسوب می شود و هیچ ضرری ندارد.

نحوه سمپاشی ساس با سموم و بهترین آفت کش ها برای از بین بردن ساس و مورچه ها

اسپری های طبیعی

می توان با استفاده از گیاهان طبیعی که برای خلاص شدن از شر انواع حشرات به شما کمک می کند، استفاد کرد. شما میتوانید با استفاده از مواد طبیعی انواع مختلفی از حشره کش ها را در خانه درست کرد. مورچه ها از جمله حشراتی هستند که در خانه یافت می شوند و می توان از اسپری طبیعی برای دفع آنها استفاده کرد. مثلاً آب لیمو را با چند قطره سرکه اسپری کنید و این نوع مخلوط را در اطراف خانه اسپری کنید. می توان از انواع مختلف گیاهانی که توانایی از بین بردن حشرات را دارند بدون هیچ ضرری برای انسان استفاده کرد. می توان از نعناع، دارچین یا ریحان استفاده کرد و می توان آنها را در آب یا خیس کرد. آنها را به صورت خشک روی دیوارها، پنجره ها و مکان هایی که مورچه ها حضور دارند استفاده کنید.

سمپاشی منازل با سموم پایرتروئید

این ماده یکی از موثرترین مواد شیمیایی در از بین بردن حشرات مضر به حساب می آید. به طوری که بسیاری از کشاورزان برای حفظ محصولات خود از آسیب آن را می پذیرند. شناخته شده است که یکی از بهترین مواد شیمیایی است. که برای از بین بردن مورچه ها و همچنین برای از بین بردن تمام حشرات و آفاتی که برای کشتن گیاهان عمل می کنند. با پاشیدن این ماده بر روی حشرات به پوست حشره نفوذ می کند. و آنها از بین می روند و این امکان وجود دارد که حشره آن را استنشاق کرده و بلافاصله آن را بکشد. اما می تواند به انسان آسیب برساند، بنابراین پزشکان تأیید کردند که باید تا حد امکان از مصرف این حشره کش اجتناب شود، زیرا ممکن است به چشم ها و سینوس ها آسیب برساند.

یکی از بهترین حشره‌کش‌هایی است که مورچه‌ها و سوسک‌ها را برای همیشه از بین می‌برد و جزو 10 حشره‌کش برتر برای آن دسته‌بندی می‌شود. و همچنین می‌توان از آن برای خلاص شدن از شر کک‌ها و زوال عقل که ممکن است .بسیاری از فضاهای بسته را آلوده کند، استفاده کرد. استفاده از این حشره کش به چند روش مختلف امکان پذیر است، می توان آن را مستقیماً روی پنجره ها و درها اسپری کرد و یا با آب مخلوط کرد و کل خانه را با آن پاک کرد و تمام حشرات موجود در محل فقط در عرض دو روز از بین می روند.

آفت کش مالاتیون برای سمپاشی ساس

مالاتیون یکی از بهترین حشره کش ها و برای سمپاشی ساس بسیار عالی محسوب می شود که می تواند از شر بسیاری از انواع مختلف حشرات خلاص شود. زیرا روی موارد زیر اثر می گذارد. این آفت کش مانع از فعالیت دستگاه ها در بدن حشره می شود تا رشد و گسترش حشره متوقف شود. این نوع آفت کش حاوی مواد بسیار سمی است. که ممکن است برای همیشه از شر مورچه ها، سوسک ها و این گونه حشرات خلاص شود. کودکان باید به طور کامل از این حشره کش و همچنین افرادی که آلرژی قفسه سینه دارند دور نگه داشته شوند. زیرا به آنها آسیب می رساند

مالاتیون در مراحل زیر استفاده می شود:

 1. یک قاشق بزرگ از این حشره کش را داخل یک لیتر آب بریزید و خوب مخلوط کنید.
 2. می توان این مخلوط را در سمپاش بریزید تا در محل هایی که مورچه ها حضور دارند.اسپری شود تا برای همیشه از شر آنها خلاص شوند.

نحوه سمپاشی منازل با سموم دفع آفات

این نوع حشره کش برای از بین بردن بسیاری از انواع حشره کش ها از جمله سوسک ها و مورچه ها استفاده می شود. یکی از بهترین حشره کش ها محسوب می شود زیرا به هیچ وجه به محیط زیست آسیب نمی رساند. برای از بین بردن دائمی انواع حشرات خانه می توان به صورت هفتگی از این نوع آفت کش استفاده کرد. با پاشیدن آویز کوچکی از این آفت کش در مکان هایی که حشرات را مشاهده می کنید. نتیجه شگفت زده خواهید دید. سبزپوشان آریا ارائه کننده خدمات در زمینه سمپاشی منازل ، سمپاشی حشرات موذی ، همچنین طراحی فضای سبز حیاط و… به شما عزیزان می باشد.

سوالات متداول

آفت کش های مناسب برای نابودی ساس کدامند ؟

اسپری های طبیعی ، مالاتیون و… از بی خطر ترین آفت کش هایی می باشند که در نابودی ساس موثر است.

آیا ملاتیون برای نابودی حشرات موذی موثر می باشد؟

این آفت کش مانع از فعالیت دستگاه ها در بدن حشره می شود تا رشد و گسترش حشره متوقف شود. همچنین حاوی مواد بسیار سمی است که ممکن است برای همیشه از شر مورچه ها، سوسک ها و این گونه حشرات خلاص شود.

وجود لکه های قرمز گزیدگی و یا ایجاد خارش در بدن می تواند از علائم وجود ساس باشد که در این صورت باید رختخواب و لباس ها را به خوبی بررسی کنید. در صورت وجود تعداد زیادی ساس، بوی بد نیز در محل آلوده استشمام می شود.

به طور معمول ساس ها از طریق حیوانات خانگی مانند سگ و گربه وارد منزل می شوند. همچنین در صورت ورود لوازم دست دوم به منزل و یا جاجایی وسایل هنگام اثاث کشی و مسافرت و یا باز بودن درز درب و پنجره نیز، ساس ها می توانند به راحتی وارد منزل شما شوند.
درز تشک و رختخواب، بالش و شکاف های گرم، محل مورد علاقه ساس ها برای مخفی شدن می باشد.
تغذیه ساس از خون انسان و دیگر جانداران است اما جالب است بدانید که این حشرات حتی بدون تغذیه از خون نیز می توانند تا حدود ۵۰۰ روز زنده بمانند.
بله. ساس ها به دلیل تغذیه از خون افراد و دیگر جانداران، به سادگی بیماری های مختلف را منتقل می کنند و می توانند زمینه ایجاد بیماری های پوستی در انسان ها شوند.
شستشوی مرتب ملحفه و لباس ها، بستن درز های خانه، نظافت به موقع و مرتب، از جمله مواردی است که از ورود ساس و دیگر حشرات به خانه جلوگیری می کند.
قیمت سمپاشی ساس بر اساس متراژ مکان آلوده به ساس و میزان آلودگی محیط بستگی دارد که کارشناسان مجموعه سبزپوشان آریا پس از رویت محل از طریق فیلم و عکس یا مراجعه حضوری، برآورد قیمت خواهند کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

اسکرول به بالا