سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران چگونه است؟ رستوران یکی دیگر از مکان های عمومی مهمی هستند که کنترل و رعایت کردن بهداشت در آن الزامی است و در صورت رعایت نکردن بهداشت و کنترل آفات باعث گسترش بیماری های مختلف در بین مردم میشود. علاوه بر اهمیت سمپاشی در رستوران باید به اهمیت سمپاشی محل کار و منزل هم پی برد.
رستوران ها بدلیل داشتن انبارهایی پر از مواد غذایی مکان های خوب و مورد علاقه موش ها و سوسک ها هستند، که به همین خاطر در برخی از رستوران ها موش و سوسک های زیادی وجود دارد.
رستوران ها با داشتن محیط های گرم، مرطوب و تاریک پر از مواد غذایی مکانی مناسب برای رشد انواع جوندگان و حشرات مختلف هستند به همین توصیه شرکت سمپاشی سبزپوشان به شما این است که بایستی هر ماه اقدام به سمپاشی رستوران خود برای از بین بردن آفات بکنید.

آفات در هر کسب و کاری می توانند مشکلات عمده ای برای بهره وری، بهداشت و شهرت شما ایجاد کنند. با این حال، صنایع کمی بیشتر از صنعت رستوران از مشکلات آفات آسیب می بینند. دلیلش این است که رستوران ها بهترین مکان برای رشد و گسترش آفات هستند.
وجود مواد غذایی زیاد و سرپناه آن را به کانون مناسبی برای حشرات، جوندگان و سایر آفات تبدیل کرده است.
اگر صاحب رستورانی هستید که با آفات سر و کار دارید، یا صاحب رستورانی هستید که به دنبال این هستید که رستوران خود را عاری از آفات نگه دارید، به راه حلی نیاز دارید که واقعا کارساز باشد.

برای دریافت خدمات سمپاشی منزل، سمپاشی کارخانه، سمپاشی رستوران، سمپاشی بیمارستان، سمپاشی فروشگاه و سمپاشی پارکینگ با مجموعه سبزپوشان آریا در تماس باشید.

سمپاشی محیط رستوران

چه چیزی باعث رشد و گسترش حشرات و جوندگان در رستوران ها می شود؟

بیشتر آفات به دنبال همان چیزهای اساسی هستند که همه اشکال زندگی به دنبال آن هستند: غذا و سرپناه. رستوران ها هر دو را دارند. رستوران شما به عنوان یک فضای سرپوشیده و دارای آب و هوای خوب با مقادیر زیادی غذا همیشه خانه ایده آل برای آفات مختلف است. با این حال، برخی عادات بد و مشکلات ساختاری می‌تواند یک رستوران را نسبت به دیگری مستعدتر در برابر هجوم آفات کند.

از نظر ساختاری، سوراخ‌هایی در دیوارها، سقف یا فونداسیون شما می‌توانند به عنوان نقطه ورود خوبی برای آفات، به‌ویژه انواع جوندگان باشد. حشرات و سایر حشرات می توانند از درهای باز یا پنجره ها و حتی از روی بدن مشتریان وارد رستوران شوند. همه جای رستوران خود را به طور مرتب بازرسی کنید تا سوراخ ها، شکاف ها و سایر شکاف هایی را که ممکن است حشرات یا جوندگان از آن وارد رستوران شوند، را پیدا کنید.

برخی از عادات بدی که می توانند منجر به مشکلات آفات در رستوران شما شوند عبارتند از: نگهداری نکردن درست از مواد غذایی و تمیز نکردن منظم یا جدی رستوران.  به همین دلیل، تمیز نکردن صحیح رستوران می تواند منجر به مشکلات مکرر و جدی شود. مناطق کثیف برای لانه سازی آفات با هر اندازه ای ایده آل هستند. در مورد حشرات، یک جارو کردن، پاک کردن و سمپاشی رستوران می تواند برای جلوگیری از زنده ماندن مهاجمان در شب در رستوران شما کافی باشد.

مجموعه سبزپوشان آریا، ارائه دهنده خدمات سمپاشی و فضای سبز شامل، سمپاشی سوسک، سمپاشی کنه، سمپاشی ساس، سمپاشی حشرات،‌ طراحی فضای سبز ویلا و طراحی فضای سبز حیاط با قیمت مناسب می باشد.

سمپاشی و کنترل آفات در رستوران ها

  • محیط رستوران را به طور منظم تمیز کنید تمیز کردن تمام سطوح رستوران به طور منظم، هر گونه منبع غذایی را که می تواند آفات را جذب کند، از بین می برد. همچنین به از بین بردن حشراتی که ممکن است در طول روز به رستوران شما راه پیدا کرده باشند، کمک می کند.
  • همه منابع غذایی را بپوشانید و به طور ایمن  نگهداری کنید: تمام محصولات کنسرو شده و بسته بندی شده را به طور ایمن در یخچال، فریزر و انبار نگهداری کنید. سطل های زباله را تا حد امکان خالی کنید و هر زمان که از آنها استفاده نمی کنید آنها را بسته نگه دارید.
  • درها و پنجره‌ها را ببندید درها و پنجره‌های باز می‌توانند حشرات، جوندگان و سایر آفات را از دنیای بیرون جذب کنند – به ویژه به این دلیل که رستوران شما احتمالاً بوی خوبی از آن بیرون میزند! این راه‌های ورودی را تا حد امکان بسته نگه دارید.
  • سوراخ ها را در سقف، دیوارها و فونداسیون خود تعمیر کنید سوراخ های بیرونی رستوران شما نقطه ورودی خوبی برای حشرات و جوندگان  هستند. رستوران خود را به طور منظم بازرسی کنید تا هر سوراخی را پیدا کردید، از یک متخصص بخواهید در اسرع وقت آنها را تعمیر کند.
  • سازگاری با محیط زیست مواد شیمیایی سمی هرگز چیز خوبی نیستند – به خصوص در رستوران هایی که به طور مداوم غذا آماده می شود. شما باید یک محصول کنترل آفات را انتخاب کنید که در هنگام استفاده  برای مردم و مواد غذایی تازه ایمن باشد. سمپاشی رستوران برای هر رستورانی که با حشرات و جوندگان سروکار دارد یک امر ضروری است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

اسکرول به بالا