سمپاشی حشرات مزاحم

سمپاشی حشرات مزاحم

سمپاشی حشرات مزاحم؛ شهرهای شمالی همیشه یکی از مقاصد گردشگری محبوب بوده اند. بسیاری از مسافران ترجیح می دهند، تعطیلات و تعطیلات آخر هفته را به شمال بروند. از ماسال و بندر انزلی گرفته تا جنگل ها و جاده های گرگان را برای استراحت و تفریح انتخاب کنند. اما هوای مرطوب و جنگل های این منطقه باعث رشد انواع حشرات شده است. حشراتی که در برخی موارد بومیان را راحت نمی گذارند. اگرچه برخی از این حشرات در شهرهای دیگر یافت می شوند اما برخی فقط در شمال یافت می شوند که در اینجا تعدادی از این حشرات و نحوه مقابله با آنها را به شما معرفی می کنیم:


دراکولا حشره مزاحم


شاید تا به حال نام عجیب این حشره را شنیده باشید. دراکولا نوعی بندپایان است که با نام علمی پدرو شناخته می شود.
این حشره از نظر ظاهری شبیه یک مورچه بزرگ است. با این تفاوت که بدن آن دو رنگ مشکی و قرمز قهوه ای می باشد. این حشره معمولا در مزارع برنج یا خانه هایی با رطوبت بالا زندگی می کند.
جالب اینجاست که برخلاف سایر حشرات، دراکولا گاز نمی گیرد. بلکه تماس این حشره با پوست، این حشره سمی از خود ترشح می کند که منجر به درد و زخم شدید می شود.
واکنش پوست افراد به سم این حشره متفاوت است. اثر ترشح این حیوان ممکن است برای برخی تاول و برای برخی دیگر زخم و خارش باشد.
دراکولا معمولا در فصل بهار و تابستان بیشتر دیده می شود.
برای سمپاشی حشرات مزاحم در منزل خود میتوانید با شرکت سمپاشی سبزپوشان آریا تماس بگیرید


راههای در امان ماندن از دراکولا


بهترین راه برای در امان ماندن از این حشره، پوشیدن لباس های با آستین است. در فضای سبز با پای برهنه و بدون جوراب راه نروید و اگر قصد دارید در فضای باز بخوابید، پشه بند بگیرید.
اگر حشره ای را روی دیوار یا زمین دیدید، از تماس مستقیم با آن خودداری کنید. می توانید حشره را با دستکش بگیرید و در طبیعت پرتاب کنید. فراموش نکنید که لمس دراکولا می تواند سم این حشره را به پوست شما منتقل کند. پس کشتن حشرات روی پوست خود را فراموش کنید.

درمان


هیچ درمان قطعی برای این سم حشره وجود ندارد و اگر زخم و تورم دارید باید منتظر بمانید تا پوستتان به مرور زمان به حالت اولیه خود بازگردد.
بهتر است محل گزش را با آب و صابون یا الکل سفید بشویید و در صورت لزوم از کیسه یخ روی محل نیش بزنید. محل گزش را هر روز تمیز و خشک نگه دارید.
به هیچ وجه به نقطه آسیب دیده دست نزنید. بدانید که با مالش و لمس ناحیه آسیب دیده احتمال سرایت سم به سایر نقاط بدن افزایش می یابد.
برای سمپاشی حشرات مزاحم در منزل خود میتوانید با شرکت سمپاشی سبزپوشان آریا تماس بگیریدعنکبوت


زندگی عنکبوت ها به مناطق شمالی محدود نمی شود. معمولا در گوشه ای از خانه آثاری از عنکوبت دیده میشود. اما در شهرهای شمالی می توان با انواع و اقسام متنوع و بزرگ آنها مواجه شد.
اما خبر خوب این است که عنکبوت ها معمولا ضعیف گاز می گیرند. ولی اتفاق خاصی برای شما نمی افتد.
اگر به وجود این حشره حساس هستید، بهتر است آن را بگیرید و در طبیعت رها کنید. فراموش نکنید که عنکبوت ها حیوانات کمیاب و مفید در طبیعت هستند، پس از کشتن آنها خودداری کنید.


پیشگیری و درمان


اگر عنکبوت شما را نیش زد و روی پوست احساس سوزش و قرمزی کردید، باید زخم را با آب و صابون بشویید. استفاده از کمپرس یخ نیز می تواند از تورم و درد جلوگیری کند.
همچنین می توانید برای اطمینان از بهبودی به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کنید.
برای سمپاشی حشرات مزاحم در منزل خود میتوانید با شرکت سمپاشی سبزپوشان آریا تماس بگیرید

سمپاشی حشرات مزاحمپشه


همه ما نیش پشه را تجربه کرده ایم و می دانیم که حضور این حشره چقدر می تواند آزار دهنده باشد. پشه ها به ویژه در مناطق مرطوب و مرطوب زاد و ولد می کنند و گاهی به ویلاها و خانه های شمالی حمله می کنند.
نیش پشه می تواند باعث خارش، تورم و قرمزی پوست شود و باعث انتقال برخی بیماری ها شود. بنابراین برای کنترل و جلوگیری از گزش این حشره باید نکاتی را رعایت کرد.


بهترین راه پیش گیری از نیش پشه چیست ؟


بهترین و موثرترین راه برای جلوگیری از ورود پشه ها استفاده از پنجره های مشبک است. اگر بیرون از خانه می خوابید نیز می توانید از پشه بند استفاده کنید.
اگر از نیش پشه، خارش، قرمزی و التهاب رنج می برید، می توانید از برخی درمان های خانگی استفاده کنید. مالیدن کمی شیر بر روی ناحیه آسیب دیده، ورم ناشی از نیش را کاهش می دهد.
روغن اکالیپتوس، روغن درخت چای و روغن چاودار (اگر حساسیت ندارید) راه های دیگری برای درمان این بیماری هستند. مالیدن یخ، الکل یا صابون نیز می تواند راهی برای بهبود نیش پشه باشد.

برای سمپاشی حشرات مزاحم در منزل خود میتوانید با شرکت سمپاشی سبزپوشان آریا تماس بگیرید.

زمان مناسب برای سمپاشی خانگی چه زمانی می باشد؟

زمان مناسب برای سمپاشی خانگی یکی از مهم ترین مسائلی که با گرم شدن هوا و شروع فصل تابستان به وجود می آید، نیاز به سمپاشی ساختمان های اداری و تجاری است. ی

سمپاشی منازل چگونه است؟

شرکت سبزپوشان آریا با چندین سال تجربه مثبت در زمینه سمپاشی منازل رضایت مشتریان خود را جلب کرده است.
این شرکت با استفاده از پرسنل تحصیل کرده و آموزش دیده خدمات مربوط به سمپاشی را برای شما را ارائه می دهند.


دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا